Wszystkie produkty
-
Wlewane arkusze akrylowe
-
Przejrzyste arkusze akrylowe
-
Kolorowe arkusze akrylowe
-
Rzeźby sztuki akrylowej
-
Nowoczesne meble akrylowe
-
Arkusz akrylowy Light Guide
-
Wytłaczany arkusz akrylowy
-
Arkusz dyfuzyjny z akrylu
-
Arkusz akrylowy podwójny
-
Brokatowy arkusz akrylowy
-
Arkusz akrylowy z bąbelkami
-
Ognioodporny arkusz akrylowy
-
Przejrzysty sztab akrylowy
-
Przejrzyste zawiasy akrylowe
-
Twarda kulka akrylowa
-
Listy akrylowe lustrzane
-
Arkusze akrylowe do dekoracji
-
Benson.Chcę powiedzieć, że pańskie produkty są bardzo dobre. Dziękuję za wszystkie sugestie, również dobra obsługa posprzedażna.
Osoba kontaktowa :
xue
Numer telefonu :
18934371557
słowa kluczowe [ cast acrylic sheets ] mecz 192 produkty.
Czarny na biały, zmieniający kolor arkusz akrylowy, tabliczka akrylowa z podświetleniem 2mm-15mm
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2-15mm |
| Wielkość: | 4x6 stóp, 4x8 stóp i tak dalej |
Przejrzysty 3mm Solid Glow Acrylic Sheet Płyty plastikowe Kolorowe panele akrylowe OEM
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2,8-15 mm |
| Wielkość: | 4x6 stóp, 4x8 stóp i tak dalej |
OEM 2-120mm Cienkie sztywne arkusze akrylowe Pmma Materiał reklamowy billboardowy
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2-120mm |
| Wielkość: | 4x6 stóp, 4x8 stóp i tak dalej |
Polistyr Światło Przewodnik Arkusz akrylowy Arkusze ścienne akrylowe Dekoracyjne 2mm-15mm
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2-15mm |
| Wielkość: | 4x6 stóp, 4x8 stóp i tak dalej |
Woda do wanny otaczająca wysokiego połysku akrylowy prysznic Panele ścienne 7 mm arkusz akrylowy
| Materiał: | Akryl PMMA |
|---|---|
| Gęstość: | 2-120mm |
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
Wielobarwne lustrzane arkusze akrylowe do cięcia laserowego odporne na ścieranie
| Ogólnego stosowania: | Meble komercyjne |
|---|---|
| Rodzaj: | Meble biurowe |
| Pakowanie poczty: | N |
Odporność na zużycie Akrylowa srebrna arkusz lusterkowy 2 mm złoty metaliczny arkusz akrylowy
| Ogólnego stosowania: | Meble komercyjne |
|---|---|
| Rodzaj: | Meble biurowe |
| Pakowanie poczty: | N |
OEM lustrzane kolorowe arkusze akrylowe 2-120 mm z folii ochronnej PE
| Ogólnego stosowania: | Meble komercyjne |
|---|---|
| Rodzaj: | Meble biurowe |
| Pakowanie poczty: | N |
PMMA Lustrzane arkusze akrylowe Złote arkusze pleksyglasowe Wysoka przepuszczalność światła
| Ogólnego stosowania: | Meble komercyjne |
|---|---|
| Rodzaj: | Meble biurowe |
| Pakowanie poczty: | N |
Złote akrylowe plastikowe lustrzane arkusze akrylowe odporne na zarysowania
| Ogólnego stosowania: | Meble komercyjne |
|---|---|
| Rodzaj: | Meble biurowe |
| Pakowanie poczty: | N |

