Wszystkie produkty
-
Wlewane arkusze akrylowe
-
Przejrzyste arkusze akrylowe
-
Kolorowe arkusze akrylowe
-
Rzeźby sztuki akrylowej
-
Nowoczesne meble akrylowe
-
Arkusz akrylowy Light Guide
-
Wytłaczany arkusz akrylowy
-
Arkusz dyfuzyjny z akrylu
-
Arkusz akrylowy podwójny
-
Brokatowy arkusz akrylowy
-
Arkusz akrylowy z bąbelkami
-
Ognioodporny arkusz akrylowy
-
Przejrzysty sztab akrylowy
-
Przejrzyste zawiasy akrylowe
-
Twarda kulka akrylowa
-
Listy akrylowe lustrzane
-
Arkusze akrylowe do dekoracji
-
Benson.Chcę powiedzieć, że pańskie produkty są bardzo dobre. Dziękuję za wszystkie sugestie, również dobra obsługa posprzedażna.
Osoba kontaktowa :
xue
Numer telefonu :
18934371557
słowa kluczowe [ cast acrylic sheets ] mecz 192 produkty.
20 mm 10 mm Arkusze akrylowe odlewane ciągłe Akwarium Panele akrylowe Wysoko błyszczące
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2-120mm |
| Wielkość: | 4x6 stóp, 4x8 stóp i tak dalej |
1220*1830mm 3/4 odlewane arkusze akrylowe do cięcia grawerowania laserowego
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2-120mm |
| Wielkość: | 1220*1830mm, 1220*2440mm itp |
Plexiglas Kolorowe odlewane arkusze akrylowe do ścian rozdzielczych pomieszczeń
| Materiał: | Akryl Mitsubishi PMMA |
|---|---|
| Gęstość: | Zindywidualizowane |
| Wielkość: | Zindywidualizowane |
2 -120 mm Wyrzucone na zamówienie arkusze akrylowe PMMA dla tablicy akrylowej LED
| Kolor: | Jasny, opal, czerwony, niebieski, itp. akceptują dostosowanie |
|---|---|
| Formowalność: | Dobry |
| Transmisja światła: | 93% |
Ochrona UV 3mm Wlewane arkusze akrylowe Dostosowywalne 93% Wysoka przepuszczalność światła
| Gęstość: | 8-120mm |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| Materiały: | Akryl Mitsubishi PMMA |
Efekty specjalne Materiał pióra Wlewane arkusze akrylowe grubość 15 mm-60 mm
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 15-60 mm |
| Wielkość: | 4 stopy x 8 stóp, 4 stopy x 6 stóp i tak dalej |
Wysokiego połysku 6ft x 10ft Szkło wyglądało na odlewane arkusze akrylowe do produkcji mebli
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 3~25mm |
| Wielkość: | 4 stopy x 8 stóp 6 stóp x 10 stóp |
Optyczny PMMA Clear Cast Acrylic Sheets For Led Light Diffuser Cover Backlight
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
|---|---|
| Kolor: | Biały, czarny, czerwony, niebieski, przezroczysty, przezroczysty, itp., akceptuj dostosowanie |
| Materiały: | Akryl Mitsubishi PMMA |
Przejrzystość odlewane arkusze akrylowe ciepło formowalne arkusze dyfuzory Pmma wysoka temperatura
| Materiały: | Akryl PMMA |
|---|---|
| Transmisja światła: | Wysoka przepuszczalność światła (93%) |
| Gęstość: | 2mm, 3mm, 5mm, 7mm, 10mm, 12mm, 18mm, 50mm, 2-120mm |
1220*2440mm Odlewane arkusze akrylowe Dom Kuchnia Plexiglas Panele rozdzielcze OEM
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2-120mm |
| Wielkość: | 1220*1830mm, 1220*2440mm itp |

