Wszystkie produkty
-
Wlewane arkusze akrylowe
-
Przejrzyste arkusze akrylowe
-
Kolorowe arkusze akrylowe
-
Rzeźby sztuki akrylowej
-
Nowoczesne meble akrylowe
-
Arkusz akrylowy Light Guide
-
Wytłaczany arkusz akrylowy
-
Arkusz dyfuzyjny z akrylu
-
Arkusz akrylowy podwójny
-
Brokatowy arkusz akrylowy
-
Arkusz akrylowy z bąbelkami
-
Ognioodporny arkusz akrylowy
-
Przejrzysty sztab akrylowy
-
Przejrzyste zawiasy akrylowe
-
Twarda kulka akrylowa
-
Listy akrylowe lustrzane
-
Arkusze akrylowe do dekoracji
-
Benson.Chcę powiedzieć, że pańskie produkty są bardzo dobre. Dziękuję za wszystkie sugestie, również dobra obsługa posprzedażna.
Osoba kontaktowa :
xue
Numer telefonu :
18934371557
słowa kluczowe [ cast acrylic sheets ] mecz 192 produkty.
1.20g/cm3 Gęstość odlewane arkusze akrylowe z darmową próbką usługi precyzyjnego cięcia ochrony UV
| Gęstość: | 1 mm - 200 mm |
|---|---|
| Materiały: | Akryl PMMA |
| Próbka: | Wolne |
Optyczna przejrzystość UV Ochrona odlewanych arkuszy akrylowych zakres od 1 mm do 200 mm Bezpłatne próbki dostępne
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Gęstość: | 1 mm - 200 mm |
| Materiały: | Akryl PMMA |
4ft X 8ft Przejrzysty odlewany arkusz akrylowy 20mm 60mm 80mm 150mm grubość
| Materiał: | PMMA, PMMA |
|---|---|
| Gęstość: | 2,8 ~ 200 |
| Wielkość: | 1220*2440mm (4*8 stóp) |
100% pierwotny materiał PMMA Przejrzysty arkusz akrylowy
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
|---|---|
| świadectwo: | ITS, RoHS i REACH |
| Materiały: | Akryl PMMA |
50 mm 150 mm Ekstra gruby PMMA Przejrzysty arkusz akrylowy odporny na zużycie
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2-120mm |
| Wielkość: | 4x6 stóp, 4x8 stóp i tak dalej |
5 mm grubości czarny błyszczący arkusz akrylowy do dekoracji mebli
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2-120mm |
| Wielkość: | 4x6 stóp, 4x8 stóp i tak dalej |
ITS Orange Light Guide Arkusz akrylowy 10mm Kolorowe elastyczne arkusze z pleksyglasu
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2-120mm |
| Wielkość: | 1220*1830mm, 1220*2440mm itp |
Przejrzysty akwarium akrylowe arkusze 50mm 20mm 18mm 12mm
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2-120mm |
| Wielkość: | 4x6 stóp, 4x8 stóp i tak dalej |
Dekoracyjna folia akrylowa z bąbelkami 4x6 stóp, 4x8 stóp Dostosowywalna
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 30-50mm |
| Wielkość: | 4x6 stóp, 4x8 stóp i tak dalej |
Dekoracyjny twardy plastikowy arkusz akrylowy termoformujący 4X8 Niepokrywalny
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2-120mm |
| Wielkość: | 4x6 stóp, 4x8 stóp i tak dalej |

