Όλα τα Προϊόντα
-
Τυλιμένα φύλλα ακρυλικού
-
Διαφανή ακρυλικά φύλλα
-
Χρωματιστά ακρυλικά φύλλα
-
Ακρυλικά γλυπτά τέχνης
-
Σύγχρονα Ακρυλικά Έπιπλα
-
Ελαφρύ ακρυλικό φύλλο οδηγών
-
Εξωθημένο ακρυλικό φύλλο
-
Ακρυλικό φύλλο διάχυσης
-
Δύο στρώσεις ακρυλικού φύλλου
-
Ακτινοβολήστε ακρυλικό φύλλο
-
Φύλλα ακρυλικών φυσαλίδων
-
Πυροσταθερό ακρυλικό φύλλο
-
Διαφανής ακρυλική μπάρα
-
Διαυγές Ακρυλικά Χινγκς
-
Σκληρή ακρυλική σφαίρα
-
Ακρυλικά φύλλα καθρέφτη
-
Διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα
-
Μπένσον.Θέλω να πω ότι τα προϊόντα σας είναι πολύ καλά. Σας ευχαριστώ για όλες τις προτάσεις σας, επίσης καλή μετά την πώληση υπηρεσία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
xue
Τηλεφωνικό νούμερο :
18934371557
λέξεις-κλειδιά [ cast acrylic sheets ] αγώνας 192 προϊόντα.
1.20g/cm3 Σφραγίδες χυτοειδούς ακρυλικού με δωρεάν δείγμα προστασίας από τις ακτινοβολίες
| Δάχος: | 1 mm - 200 mm |
|---|---|
| Υλικά: | Ακρυλικό PMMA |
| Δείγμα: | Ελεύθερος |
Οπτική σαφήνεια ΑΠΕ προστατευόμενα χύτευμα ακρυλικά φύλλα εύρος 1 mm έως 200 mm Δωρεάν δείγματα Διαθέσιμα
| Προστασία από τις ακτινοβολίες UV: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Δάχος: | 1 mm - 200 mm |
| Υλικά: | Ακρυλικό PMMA |
Διαφανές χυτοειδή ακρυλικά φύλλα 20mm 60mm 80mm 150mm πάχος
| Υλικό: | PMMA, PMMA |
|---|---|
| Δάχος: | 2.8~200 |
| Μέγεθος: | 1220*2440mm (4*8foot) |
100% παρθένο υλικό PMMA Διαφανή ακρυλικά φύλλα Προσαρμοσμένο πάχος
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | ΤΟΥ, RoHS και ΠΡΟΣΙΤΟΤΗΤΑ |
| υλικά: | Ακρυλικό PMMA |
50mm 150mm Ειδικό πάχος PMMA Διαφανή Ακρυλικά φύλλα Αντίσταση στην φθορά
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2-120mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
5mm παχύ μαύρο γυαλιστερό ακρυλικό φύλλο για διακόσμηση επίπλων
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2-120mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
ITS Οδηγός πορτοκαλί φωτός Ακρυλικό φύλλο 10mm Χρωματιστά ευέλικτα φύλλα πλαξίγλασης
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2-120mm |
| Μέγεθος: | 1220*1830mm, 1220*2440mm, κ.λπ. |
Διακοσμητικό φυσαλίδιο ακρυλικού φύλλου 4x6ποδιών, 4x8ποδιών Προσαρμόσιμο
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 3050mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
Διαυγές Ακρυλικά φύλλα για ενυδρείο 50mm 20mm 18mm 12mm
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2-120mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
Διακοσμητικό σκληρό πλαστικό θερμομορφωτικό ακρυλικό φύλλο 4X8 αδιάσπαστο
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2-120mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |

