Όλα τα Προϊόντα
-
Τυλιμένα φύλλα ακρυλικού
-
Διαφανή ακρυλικά φύλλα
-
Χρωματιστά ακρυλικά φύλλα
-
Ακρυλικά γλυπτά τέχνης
-
Σύγχρονα Ακρυλικά Έπιπλα
-
Ελαφρύ ακρυλικό φύλλο οδηγών
-
Εξωθημένο ακρυλικό φύλλο
-
Ακρυλικό φύλλο διάχυσης
-
Δύο στρώσεις ακρυλικού φύλλου
-
Ακτινοβολήστε ακρυλικό φύλλο
-
Φύλλα ακρυλικών φυσαλίδων
-
Πυροσταθερό ακρυλικό φύλλο
-
Διαφανής ακρυλική μπάρα
-
Διαυγές Ακρυλικά Χινγκς
-
Σκληρή ακρυλική σφαίρα
-
Ακρυλικά φύλλα καθρέφτη
-
Διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα
-
Μπένσον.Θέλω να πω ότι τα προϊόντα σας είναι πολύ καλά. Σας ευχαριστώ για όλες τις προτάσεις σας, επίσης καλή μετά την πώληση υπηρεσία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
xue
Τηλεφωνικό νούμερο :
18934371557
λέξεις-κλειδιά [ cast acrylic sheets ] αγώνας 192 προϊόντα.
20mm 10mm συνεχώς χυμένο ακρυλικό φύλλα Ακουάριο ακρυλικά πάνελ υψηλή γυαλιστερή
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2-120mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
1220*1830mm 3/4 χυτοειδή ακρυλικά φύλλα για την κοπή λαζερικής χαρακτικής
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2-120mm |
| Μέγεθος: | 1220*1830mm, 1220*2440mm, κ.λπ. |
Πλεξίγλασος χρωματισμένα χυμένα ακρυλικά φύλλα για τοίχο διαχωρισμού χώρου διαχωρισμού
| Υλικό: | Mitsubishi PMMA ακρυλική |
|---|---|
| Δάχος: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
2 -120mm Custom Cast Acrylic Sheets PMMA για Led Acrylic Sign Board
| Χρώμα: | Διαυγές, Όπαλ, Κόκκινο, Μπλε, κλπ. |
|---|---|
| Σχηματιστικότητα: | Καλό. |
| Διαβίβαση φωτός: | 93% |
Προστασία από την υπεριώδη ακτινοβολία 3mm χυτοειδή ακρυλικά φύλλα Προσαρμόσιμα 93% υψηλή διαπερατότητα φωτός
| Δάχος: | 8120mm |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Υλικά: | Mitsubishi PMMA ακρυλική |
Ειδικές επιδράσεις Υλικό φτερούγα Χυμένα ακρυλικά φύλλα 15mm-60mm πάχος
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 15-60 χιλ. |
| Μέγεθος: | 4ft X 8ft, 4ft X 6ft και ούτω καθεξής |
Υψηλή λάμψη 6ft X 10ft γυάλινη εμφάνιση Cast Acrylic Sheets για την κατασκευή επίπλων
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Μέγεθος: | 4ft X 8ft 6ft X 10ft |
Οπτική ποιότητα PMMA Διαυγές χυτοειδή ακρυλικά φύλλα για φως Led Φως διάχυσης κάλυψη φώτος πίσω
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο, κόκκινο, μπλε, διαφανές, ημιδιαφανές, κλπ, αποδέχεται προσαρμογή |
| Υλικά: | Mitsubishi PMMA ακρυλική |
Διαφανές χυμένο ακρυλικό φύλλο θερμότητα διαμορφώσιμο φύλλο Pmma διαχέα υψηλή θερμοκρασία
| Υλικά: | Ακρυλικό PMMA |
|---|---|
| Διαβίβαση φωτός: | Υψηλή διαπερατότητα του φωτός (93%) |
| Δάχος: | 2mm, 3mm, 5mm, 7mm, 10mm, 12mm, 18mm, 50mm, 2120mm |
1220*2440mm Χυμένα Ακρυλικά φύλλα Οικιακή κουζίνα Πλεξίγλασος Πίνακες διαχωρισμού OEM
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2-120mm |
| Μέγεθος: | 1220*1830mm, 1220*2440mm, κ.λπ. |

