Όλα τα Προϊόντα
-
Τυλιμένα φύλλα ακρυλικού
-
Διαφανή ακρυλικά φύλλα
-
Χρωματιστά ακρυλικά φύλλα
-
Ακρυλικά γλυπτά τέχνης
-
Σύγχρονα Ακρυλικά Έπιπλα
-
Ελαφρύ ακρυλικό φύλλο οδηγών
-
Εξωθημένο ακρυλικό φύλλο
-
Ακρυλικό φύλλο διάχυσης
-
Δύο στρώσεις ακρυλικού φύλλου
-
Ακτινοβολήστε ακρυλικό φύλλο
-
Φύλλα ακρυλικών φυσαλίδων
-
Πυροσταθερό ακρυλικό φύλλο
-
Διαφανής ακρυλική μπάρα
-
Διαυγές Ακρυλικά Χινγκς
-
Σκληρή ακρυλική σφαίρα
-
Ακρυλικά φύλλα καθρέφτη
-
Διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα
-
Μπένσον.Θέλω να πω ότι τα προϊόντα σας είναι πολύ καλά. Σας ευχαριστώ για όλες τις προτάσεις σας, επίσης καλή μετά την πώληση υπηρεσία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
xue
Τηλεφωνικό νούμερο :
18934371557
λέξεις-κλειδιά [ cast acrylic sheets ] αγώνας 192 προϊόντα.
ΙΤΣ Προσαρμόσιμα διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα για πίνακες πόρτας ντουλάπις κουζίνας
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 5-40mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
PMMA Διαφανές υφασμένο ακρυλικό φύλλο διακοσμητικό ακρυλικό τοίχωμα 5mm-40mm
| Υλικό: | Ακρυλικό PMMA |
|---|---|
| Δάχος: | 5-40mm |
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κόψιμο |
Γλυκά πλαστικά φύλλα 4X8 χρώματα Ακρυλικό φύλλο 5mm πάχος
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2-120mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
1220x2440mm 4x8ft 3mm Glitter Acrylic Sheet ITS Έγκριση RoHS
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2-120mm |
| Μέγεθος: | 4ft X 8ft, 4ft X 6ft και ούτω καθεξής |
Λάμπελο χυμένο χρυσό λάμψη Ακρυλικό φύλλο 2-120mm ανθεκτικό στις γρατσουνιές
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2-120mm |
| Μέγεθος: | 4ft X 8ft, 4ft X 6ft και ούτω καθεξής |
2.8-15mm Λάμψη ακρυλικού φύλλου φθορισμού νεονίου
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2.815mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
Κύτταρα χύτευσης ξύλινου κόκκου ακρυλικό φύλλο Αδιάβροχο ακρυλικό φύλλο 5-40mm
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 5-40mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
4x8 διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα 2 ίντσες πάχος ξύλινο αποτέλεσμα ακρυλικό φύλλο
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2-120mm |
| Μέγεθος: | 1220*1830mm, 1220*2440mm, κ.λπ. |
Κύτταρα χύτευσης διπλού στρώματος ακρυλικό φύλλο αδιάσπαστο ακρυλικό φύλλο 2-60mm
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 260mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |

