Όλα τα Προϊόντα
-
Τυλιμένα φύλλα ακρυλικού
-
Διαφανή ακρυλικά φύλλα
-
Χρωματιστά ακρυλικά φύλλα
-
Ακρυλικά γλυπτά τέχνης
-
Σύγχρονα Ακρυλικά Έπιπλα
-
Ελαφρύ ακρυλικό φύλλο οδηγών
-
Εξωθημένο ακρυλικό φύλλο
-
Ακρυλικό φύλλο διάχυσης
-
Δύο στρώσεις ακρυλικού φύλλου
-
Ακτινοβολήστε ακρυλικό φύλλο
-
Φύλλα ακρυλικών φυσαλίδων
-
Πυροσταθερό ακρυλικό φύλλο
-
Διαφανής ακρυλική μπάρα
-
Διαυγές Ακρυλικά Χινγκς
-
Σκληρή ακρυλική σφαίρα
-
Ακρυλικά φύλλα καθρέφτη
-
Διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα
-
Μπένσον.Θέλω να πω ότι τα προϊόντα σας είναι πολύ καλά. Σας ευχαριστώ για όλες τις προτάσεις σας, επίσης καλή μετά την πώληση υπηρεσία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
xue
Τηλεφωνικό νούμερο :
18934371557
λέξεις-κλειδιά [ cast acrylic sheets ] αγώνας 192 προϊόντα.
PMMA χυτοειδείς χρωματιστές ακρυλικές πλάκες Ακρυλική LED πινακίδα 4ft X 8ft
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2mm, 3mm, 5mm, 7mm, 10mm, 12mm, 18mm, 50mm, 2120mm |
| Μέγεθος: | 4ft X 8ft, 4ft X 6ft και ούτω καθεξής |
1/16 Χρωματισμένα ακρυλικά φύλλα PMMA Διαφημιστικό υλικό ITS έγκριση SGS
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2-120mm |
| Μέγεθος: | 4*6feet, 4*8feet και ούτω καθεξής |
Ανθεκτικότητα σε καιρικές συνθήκες LED φωτεινό οδηγό Ακρυλικό φύλλο 2.8mm-150mm ανθεκτικό
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2.8150mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
Φτερό Χύτευση 15 mm ακρυλικού φύλλου Υψηλής λάμψης διακοσμητικά πλαξί-γυάλινα πάνελ για ντουλάπια
| Υλικό: | Ακρυλικό PMMA |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
Πίνακας ακρυλικής φωτισμένης ακτινοβολίας ακρυλικής φωτισμένης ακρυλικής φωτισμένης ακρυλικής οθόνης 2.8mm-15mm
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2.815mm |
| Μέγεθος: | 4ft X 8ft, 4ft X 6ft και ούτω καθεξής |
Πιστοποιητικό REACH Ασημένια λαμπερή ακρυλική φύλλα αντοχή στην τριβή
| υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2-120mm |
| μέγεθος: | 4ft X 8ft, 4ft X 6ft και ούτω καθεξής |
Πετρώμα με υφή διαυγής πλαστικής φύλλα κυματοειδής ακρυλική φύλλα 5-60mm
| Υλικό: | Ακρυλικό PMMA |
|---|---|
| Δάχος: | 560mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
Pmma 12mm 16mm 18mm διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα υψηλής μετάδοσης φωτός
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
OEM 7mm 10mm Διαφανή Ακρυλικά φύλλα για την αντοχή του ενυδρείου στις καιρικές συνθήκες
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2mm, 3mm, 5mm, 7mm, 10mm, 12mm, 18mm, 50mm, 2120mm, μέχρι 300mm |
| Μέγεθος: | 4ft X 8ft, 4ft X 6ft και ούτω καθεξής |
3mm Light Guide Ακρυλικό φύλλο Led Edge Lit Ακρυλικό πάνελ Προσαρμόσιμο
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2.815mm |
| Μέγεθος: | 4ft X 8ft, 4ft X 6ft και ούτω καθεξής |

