Tüm ürünler
-
Akrilik döküm yaprakları
-
Şeffaf Akrilik Yapraklar
-
Renkli Akrilik Yapraklar
-
Akrilik Sanat Heykelleri
-
Modern Akrilik Mobilya
-
Işık Kılavuzu Akrilik Levha
-
Ekstrüde Akrilik Levha
-
Akrilik difüzyon levhası
-
Çift katmanlı akrilik levha
-
Simli Akrilik Levha
-
Balonlu Akrilik Yaprak
-
Yanmaz Akrilik Levha
-
Açık akrilik çubuk
-
Şeffaf Akrilik Hinge
-
Katı Akrilik Küre
-
Aynalı Akrilik Yapraklar
-
Dekoratif Akrilik Yapraklar
-
Benson.Ürünlerinizin çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Tüm önerileriniz için teşekkürler, satış sonrası hizmetiniz de iyi.
İlgili kişi :
xue
Telefon numarası :
18934371557
anahtar kelimeler [ cast acrylic sheets ] eşleşme 192 Ürünler.
PMMA dökme renkli akrilik levhalar akrilik LED tabela 4ft x 8ft
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2mm, 3mm, 5mm, 7mm, 10mm, 12mm, 18mm, 50mm, 2-120mm |
| Boyut: | 4ft x 8ft, 4ft x 6ft vb. |
1/16 Renkli Akrilik Yapraklar PMMA Reklam Malzemesi ITS SGS onayı
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-120mm |
| Boyut: | 4*6feet, 4*8feet ve benzeri |
Hava Durumu LED Işık Rehberi 2.8mm-150mm Akrilik Yaprak Dayanıklı
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2,8-150 mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
Tüy dökme 15 mm akrilik levhalar Dolaplar için yüksek parlaklıklı dekoratif plexiglass paneller
| Malzeme: | PMMA akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
Edge Lit Neon Fluoresan Akrilik Yaprak Akrilik LED Tabela 2.8mm-15mm
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2,8-15 mm |
| Boyut: | 4ft x 8ft, 4ft x 6ft vb. |
REACH Sertifikası Gümüş Glitter Akrilik Yaprak Sıvışmaya Direnci
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-120mm |
| Boyut: | 4ft x 8ft, 4ft x 6ft vb. |
Taş Teksturlu Açık Plastik Yaprak Dalgalanmış Akrilik Yaprak 5-60mm
| Malzeme: | PMMA akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 5-60mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
Pmma 12mm 16mm 18mm Dekoratif Akrilik Yapraklar Yüksek Işık İletimliliği
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | Özel |
| Boyut: | Özel |
Akvaryum Hava Durumlarına Dirençli 7 mm 10 mm Şeffaf Akrilik Yapraklar
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2mm, 3mm, 5mm, 7mm, 10mm, 12mm, 18mm, 50mm, 2-120mm, 300mm'ye kadar |
| Boyut: | 4ft x 8ft, 4ft x 6ft vb. |
3mm Işık Rehberi Akrilik Yaprak Led Edge Lit Akrilik Panel Özel
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2,8-15 mm |
| Boyut: | 4ft x 8ft, 4ft x 6ft vb. |

