Tüm ürünler
-
Akrilik döküm yaprakları
-
Şeffaf Akrilik Yapraklar
-
Renkli Akrilik Yapraklar
-
Akrilik Sanat Heykelleri
-
Modern Akrilik Mobilya
-
Işık Kılavuzu Akrilik Levha
-
Ekstrüde Akrilik Levha
-
Akrilik difüzyon levhası
-
Çift katmanlı akrilik levha
-
Simli Akrilik Levha
-
Balonlu Akrilik Yaprak
-
Yanmaz Akrilik Levha
-
Açık akrilik çubuk
-
Şeffaf Akrilik Hinge
-
Katı Akrilik Küre
-
Aynalı Akrilik Yapraklar
-
Dekoratif Akrilik Yapraklar
-
Benson.Ürünlerinizin çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Tüm önerileriniz için teşekkürler, satış sonrası hizmetiniz de iyi.
İlgili kişi :
xue
Telefon numarası :
18934371557
anahtar kelimeler [ cast acrylic sheets ] eşleşme 192 Ürünler.
20 mm 10 mm Sürekli döküm akrilik levhalar Akvaryum Akrilik panelleri Yüksek parlak
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-120mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
1220*1830mm 3/4 Laser gravür kesimi için dökme akrilik levhalar
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-120mm |
| Boyut: | 1220*1830mm, 1220*2440mm, vb. |
Bölücü oda duvar bölmesi için Plexiglass renkli dökme akrilik levhalar
| Malzeme: | Mitsubishi PMMA akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | Özel |
| Boyut: | Özel |
2 -120mm Özel döküm akrilik levhalar PMMA Led Akrilik Tabela Tablosu için
| Renk: | Açık, Opal, Kırmızı, Mavi, vb. özelleştirmeyi kabul edin |
|---|---|
| şekillendirilebilirlik: | - İyi. |
| Işık İletimi: | %93 |
UV Koruma 3mm dökme akrilik levhalar özelleştirilebilir % 93 Yüksek ışık geçirgenliği
| Kalınlığı: | 8-120mm |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Malzemeler: | Mitsubishi PMMA akrilik |
Özel Etkiler Tüy malzemesi döküm akrilik levhalar 15mm-60mm kalınlığı
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 15-60mm |
| Boyut: | 4ft x 8ft, 4ft x 6ft vb. |
Mobilya Üretimi için Yüksek Parlaklıklı 6ft X 10ft Cam Görünümlü Akrilik Yapraklar
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 3~25mm |
| Boyut: | 4ft x 8ft 6ft x 10ft |
LED Işık Diffuser Kapak Arkaplanı için Optik Sınıflı PMMA Açık dökme Akrilik Yapraklar
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, siyah, kırmızı, mavi, açık, yarı saydam, vb, özelleştirmeyi kabul edin |
| Malzemeler: | Mitsubishi PMMA akrilik |
Şeffaf dökme akrilik levhalar Sıcak kalıplanabilir Pmma difüzör levhası Yüksek sıcaklık
| Malzemeler: | PMMA akrilik |
|---|---|
| Işık İletimi: | Yüksek ışık geçirgenliği (%93) |
| Kalınlığı: | 2mm, 3mm, 5mm, 7mm, 10mm, 12mm, 18mm, 50mm, 2-120mm |
1220*2440mm dökme akrilik levhalar Ev Mutfağı Plexiglass Bölme Panelleri OEM
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-120mm |
| Boyut: | 1220*1830mm, 1220*2440mm, vb. |

