Tüm ürünler
-
Akrilik döküm yaprakları
-
Şeffaf Akrilik Yapraklar
-
Renkli Akrilik Yapraklar
-
Akrilik Sanat Heykelleri
-
Modern Akrilik Mobilya
-
Işık Kılavuzu Akrilik Levha
-
Ekstrüde Akrilik Levha
-
Akrilik difüzyon levhası
-
Çift katmanlı akrilik levha
-
Simli Akrilik Levha
-
Balonlu Akrilik Yaprak
-
Yanmaz Akrilik Levha
-
Açık akrilik çubuk
-
Şeffaf Akrilik Hinge
-
Katı Akrilik Küre
-
Aynalı Akrilik Yapraklar
-
Dekoratif Akrilik Yapraklar
-
Benson.Ürünlerinizin çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Tüm önerileriniz için teşekkürler, satış sonrası hizmetiniz de iyi.
İlgili kişi :
xue
Telefon numarası :
18934371557
anahtar kelimeler [ cast acrylic sheets ] eşleşme 192 Ürünler.
4x6ft Çift Katman Akrilik Yaprak 2 Renkli Yüksek Işık Işınlama
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-60mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
Hava Durumuna Karşı Acrylic Polimer Yaprak SGS Sertifikalı Isıya Dirençli Acrylic Yaprak
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2 - 300 mm |
| Boyut: | 4ft x 8ft, 4ft x 6ft vb. |
RoHS 2-60mm Dış Pleksiklas Yapraklar Boyutlara Kesilmiş Renkli Akrilik Yaprak
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-60mm |
| Boyut: | 4ft x 8ft, 4ft x 6ft vb. |
2.8mm-15mm Renkli Akrilik Yapraklar Optik Dükkan Işıklandırılmış Reklam Taşı
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2,8-15 mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
4ft X 8ft Süt Beyaz Dekoratif Akrilik Yapraklar 2-120mm Kalınlıklı Eko Dost
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 25-60mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
2 - 300mm Laser Kesme Gravürü için Sert Açık Dekoratif Akrilik Yapraklar
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2 - 300 mm |
| Boyut: | 4ft x 8ft, 4ft x 6ft vb. |
Sera Akrilik Yaprak Polikarbonat Dalgalanmış Akrilik Paneller 2.8-15mm
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2,8-15 mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
BESTA Alev Gerileyici Şeffaf Akrilik Yapraklar 12mm Özelleştirilebilir
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 5-15mm |
| Boyut: | 4ft x 8ft, 4ft x 6ft vb. |
1.8mm-50mm 4*8 4*6ft Şeffaf Akrilik Panel Boyutuna Kesilmiş Açık Akrilik Yaprak
| Genel kullanım: | Ticari Mobilya |
|---|---|
| türü: | Ofis mobilyaları |
| Posta paketleme: | N |
Ev Ofisi için 3mm 1mm 2mm Şeffaf Akrilik Yapraklar ITS SGS Sertifikalı
| Genel kullanım: | Ticari Mobilya |
|---|---|
| türü: | Ofis mobilyaları |
| Posta paketleme: | N |

