Όλα τα Προϊόντα
-
Τυλιμένα φύλλα ακρυλικού
-
Διαφανή ακρυλικά φύλλα
-
Χρωματιστά ακρυλικά φύλλα
-
Ακρυλικά γλυπτά τέχνης
-
Σύγχρονα Ακρυλικά Έπιπλα
-
Ελαφρύ ακρυλικό φύλλο οδηγών
-
Εξωθημένο ακρυλικό φύλλο
-
Ακρυλικό φύλλο διάχυσης
-
Δύο στρώσεις ακρυλικού φύλλου
-
Ακτινοβολήστε ακρυλικό φύλλο
-
Φύλλα ακρυλικών φυσαλίδων
-
Πυροσταθερό ακρυλικό φύλλο
-
Διαφανής ακρυλική μπάρα
-
Διαυγές Ακρυλικά Χινγκς
-
Σκληρή ακρυλική σφαίρα
-
Ακρυλικά φύλλα καθρέφτη
-
Διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα
-
Μπένσον.Θέλω να πω ότι τα προϊόντα σας είναι πολύ καλά. Σας ευχαριστώ για όλες τις προτάσεις σας, επίσης καλή μετά την πώληση υπηρεσία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
xue
Τηλεφωνικό νούμερο :
18934371557
λέξεις-κλειδιά [ cast acrylic sheets ] αγώνας 192 προϊόντα.
Δύο στρώματα ακρυλικού φύλλου 4x6 πόδια 2χρωματική υψηλή μετάδοση φωτός
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 260mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
Υπερεπιβληματικό ακρυλικό πολυμερές φύλλο ανθεκτικό στη θερμότητα Ακρυλικό φύλλο πιστοποιημένο SGS
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2 - 300 χιλ. |
| Μέγεθος: | 4ft X 8ft, 4ft X 6ft και ούτω καθεξής |
RoHS 2-60mm Εξωτερικά φύλλα πλαξίγλασης Χρωματισμένο ακρυλικό φύλλο κομμένο σε μέγεθος
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2-60 χιλ. |
| Μέγεθος: | 4ft X 8ft, 4ft X 6ft και ούτω καθεξής |
2.8mm-15mm Χρωματιστά ακρυλικά φύλλα Οπτικό κατάστημα φωτισμένη διαφημιστική πινακίδα
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2.815mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
4ft X 8ft γαλακτόλευκο διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα 2-120mm πάχος Eco Friendly
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2560mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
2 - 300 mm σκληρά διαυγή διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα για χαρακτική με laser cutting
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2 - 300 χιλ. |
| Μέγεθος: | 4ft X 8ft, 4ft X 6ft και ούτω καθεξής |
Ακρυλικό φύλλο θερμοκηπίου Πολυανθρακικό κυματοειδές ακρυλικό πάνελ 2,8-15mm
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2.815mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
ΒΕΣΤΑ Διαφανή ακρυλικά φύλλα 12mm Προσαρμόσιμα
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 5-15 χιλ. |
| Μέγεθος: | 4ft X 8ft, 4ft X 6ft και ούτω καθεξής |
1.8mm-50mm 4*8 4*6ft Διαφανές ακρυλικό πάνελ κομμένο σε μέγεθος Διαφανές ακρυλικό φύλλο
| Γενική χρήση: | Εμπορικά έπιπλα |
|---|---|
| Τύπος: | Έπιπλα γραφείου |
| Συσκευασία ταχυδρομείου: | Ν |
3mm 1mm 2mm Διαφανή Ακρυλικά φύλλα για την Εσωτερική Υπηρεσία ITS SGS πιστοποιημένο
| Γενική χρήση: | Εμπορικά έπιπλα |
|---|---|
| Τύπος: | Έπιπλα γραφείου |
| Συσκευασία ταχυδρομείου: | Ν |

