Όλα τα Προϊόντα
-
Τυλιμένα φύλλα ακρυλικού
-
Διαφανή ακρυλικά φύλλα
-
Χρωματιστά ακρυλικά φύλλα
-
Ακρυλικά γλυπτά τέχνης
-
Σύγχρονα Ακρυλικά Έπιπλα
-
Ελαφρύ ακρυλικό φύλλο οδηγών
-
Εξωθημένο ακρυλικό φύλλο
-
Ακρυλικό φύλλο διάχυσης
-
Δύο στρώσεις ακρυλικού φύλλου
-
Ακτινοβολήστε ακρυλικό φύλλο
-
Φύλλα ακρυλικών φυσαλίδων
-
Πυροσταθερό ακρυλικό φύλλο
-
Διαφανής ακρυλική μπάρα
-
Διαυγές Ακρυλικά Χινγκς
-
Σκληρή ακρυλική σφαίρα
-
Ακρυλικά φύλλα καθρέφτη
-
Διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα
-
Μπένσον.Θέλω να πω ότι τα προϊόντα σας είναι πολύ καλά. Σας ευχαριστώ για όλες τις προτάσεις σας, επίσης καλή μετά την πώληση υπηρεσία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
xue
Τηλεφωνικό νούμερο :
18934371557
λέξεις-κλειδιά [ cast acrylic sheets ] αγώνας 192 προϊόντα.
Ελαστικές ευέλικτες πλακέτες ακρυλικών διακοσμητικών πάνελ Perspex 2-25mm
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2-25 mm |
| Μέγεθος: | 4ft X 8ft, 4ft X 6ft και ούτω καθεξής |
Προσαρμόσιμο διαυγές πυρόστακτο ακρυλικό φύλλο πυρκαγιάς 12mm 3mm
| Χημική αντοχή: | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Χρώμα: | Δεχτείτε την προσαρμογή |
| Αλεξίπυρος βαθμός: | V0 |
1220x2440mm Glitter Ακρυλικό φύλλο 3mm Προσαρμοσμένο σχεδιασμό Virgin Grade
| υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2-120mm |
| μέγεθος: | 4ft X 8ft, 4ft X 6ft και ούτω καθεξής |
Προσαρμογή Διαυγές πυρόστακτο ακρυλικό φύλλο 18mm 12mm 10mm 6mm 3mm
| Χημική αντοχή: | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Χρώμα: | Δεχτείτε την προσαρμογή |
| Αλεξίπυρος βαθμός: | V0 |
Πολυστυρένιο Led Light Diffusing Acrylic Sheet 2mm-150mm Διαυγές ακρυλικό φύλλο
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2-120mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
PMMA Διαφανές διαφανές υφασμένο ακρυλικό φύλλο 6mm Σκόρπος πέτρας
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 0.67mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
Εκχυλισμένο διαυγές υφασμένο ακρυλικό φύλλο PMMA
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 0.67mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
OEM Αντίσταση στην τριβή Διπλό στρώμα ακρυλικό φύλλο 1100x2440mm
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 260mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
Αδιάσπαστο 2χρωμο ακρυλικό φύλλο Δύο στρώματα ακρυλικό φύλλο 2mm-60mm
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 260mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
2.8mm-15mm Διαφήμιση Προσαρμοσμένα χρωματιστά ακρυλικά φύλλα για το laser cutting
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2.815mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |

