Tüm ürünler
-
Akrilik döküm yaprakları
-
Şeffaf Akrilik Yapraklar
-
Renkli Akrilik Yapraklar
-
Akrilik Sanat Heykelleri
-
Modern Akrilik Mobilya
-
Işık Kılavuzu Akrilik Levha
-
Ekstrüde Akrilik Levha
-
Akrilik difüzyon levhası
-
Çift katmanlı akrilik levha
-
Simli Akrilik Levha
-
Balonlu Akrilik Yaprak
-
Yanmaz Akrilik Levha
-
Açık akrilik çubuk
-
Şeffaf Akrilik Hinge
-
Katı Akrilik Küre
-
Aynalı Akrilik Yapraklar
-
Dekoratif Akrilik Yapraklar
-
Benson.Ürünlerinizin çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Tüm önerileriniz için teşekkürler, satış sonrası hizmetiniz de iyi.
İlgili kişi :
xue
Telefon numarası :
18934371557
anahtar kelimeler [ cast acrylic sheets ] eşleşme 192 Ürünler.
1.20g/cm3 Density Cast Acrylic Sheets with Free Sample UV Protection Precision Cutting Service. Ücretsiz Örnekle UV Koruması Kesim Hizmeti
| Kalınlığı: | 1mm - 200mm |
|---|---|
| Malzemeler: | PMMA akrilik |
| Örnek: | Özgür |
Optik Açıklık UV Korumalı dökme akrilik levhalar Aralık 1 mm'den 200 mm'ye kadar Ücretsiz Örnekler
| UV koruması: | - Evet. |
|---|---|
| Kalınlığı: | 1mm - 200mm |
| Malzemeler: | PMMA akrilik |
4ft X 8ft Şeffaf dökme akrilik levhalar 20mm 60mm 80mm 150mm Kalınlığı
| Malzeme: | PMMA, PMMA |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2,8~200 |
| Boyut: | 1220*2440mm(4*8ayak) |
% 100 bakire malzeme PMMA Şeffaf akrilik levhalar Özel kalınlık
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
|---|---|
| Sertifika: | ITS, RoHS ve REACH |
| Malzemeler: | PMMA akrilik |
50mm 150mm Ekstra Kalınlıklı PMMA Şeffaf Akrilik Yapraklar Giyim Direnci
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-120mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
Mobilya dekorasyonu için 5 mm kalınlığında siyah parlak akrilik levha
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-120mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
ITS Turuncu Işık Rehberi Akrilik Yaprak 10 mm Renkli Esnek Pleksiklas Yapraklar
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-120mm |
| Boyut: | 1220*1830mm, 1220*2440mm, vb. |
Dekoratif kabarcık akrilik levha 4x6ft, 4x8ft özelleştirilebilir
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 30-50mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
Akvaryum için açık balık tankı akrilik levhalar 50mm 20mm 18mm 12mm
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-120mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
Dekoratif sert plastik termoforming akrilik levha 4X8 kırılmaz
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-120mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |

