Alle producten
-
Gegote acrylplaten
-
Doorzichtige acrylplaten
-
Gekleurde acrylplaten
-
Acrylkunstbeelden
-
Moderne acrylmeubelen
-
Licht Gids Acrylblad
-
Uitgedreven Acrylblad
-
Acryl diffuserplaat
-
Acrylplaat met twee lagen
-
Schitter Acrylblad
-
Acrylplaat met bubbel
-
Brandwerend acrylplaat
-
Doorzichtige acrylbalk
-
Doorzichtige acrylhangers
-
Vaste acrylbol
-
Spiegel Acrylplaten
-
Acrylplaten voor decoratie
-
Benson.Ik wil zeggen dat uw producten erg goed zijn. Dank u voor al uw suggesties, ook goede after sales service.
Contactpersoon :
xue
Telefoonnummer :
18934371557
zoekwoorden [ cast acrylic sheets ] bij elkaar passen 192 producten.
1.20 g/cm3 Dichtheid gegoten acrylplaten met gratis monster UV-bescherming Precision Cutting Service
| Dikte: | 1 mm - 200 mm |
|---|---|
| Materialen: | Acryl van PMMA |
| Proef: | vrij |
Optische helderheid UV-beschermde gegoten acrylplaten Bereik 1 mm tot 200 mm Gratis monsters beschikbaar
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Dikte: | 1 mm - 200 mm |
| Materialen: | Acryl van PMMA |
4ft x 8ft doorzichtige gegoten acrylplaten 20mm 60mm 80mm 150mm dik
| Materiaal: | PMMA, PMMA |
|---|---|
| Dikte: | 2.8~200 |
| Grootte: | 1220*2440mm (4*8foot) |
100% maagdelijk materiaal PMMA Transparante Acrylplaten
| Dichtheid: | 1.20 g/cm3 |
|---|---|
| Certificaat: | ZIJN, RoHS en BEREIK |
| materialen: | Acryl van PMMA |
50 mm 150 mm extra dikke PMMA transparante acrylplaten slijtvastheid
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Dikte: | 2-120 mm |
| Grootte: | 4x6 voet, 4x8 voet en zo verder. |
5 mm dik zwart glitter acrylplaat voor meubeldekoratie
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Dikte: | 2-120 mm |
| Grootte: | 4x6 voet, 4x8 voet en zo verder. |
ITS Oranje lichtgids Acrylplaat 10 mm gekleurde flexibele plexiglasplaten
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Dikte: | 2-120 mm |
| Grootte: | 1220*1830mm, 1220*2440mm, enz. |
Decoratieve bubbel acrylplaat 4x6ft, 4x8ft Aanpasbaar
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Dikte: | 3050mm |
| Grootte: | 4x6 voet, 4x8 voet en zo verder. |
Acrylplaten voor aquariums 50 mm 20 mm 18 mm 12 mm
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Dikte: | 2-120 mm |
| Grootte: | 4x6 voet, 4x8 voet en zo verder. |
Decoratief hard plastic acrylplaat 4X8 Onbreekbaar
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Dikte: | 2-120 mm |
| Grootte: | 4x6 voet, 4x8 voet en zo verder. |

