Alle producten
-
Gegote acrylplaten
-
Doorzichtige acrylplaten
-
Gekleurde acrylplaten
-
Acrylkunstbeelden
-
Moderne acrylmeubelen
-
Licht Gids Acrylblad
-
Uitgedreven Acrylblad
-
Acryl diffuserplaat
-
Acrylplaat met twee lagen
-
Schitter Acrylblad
-
Acrylplaat met bubbel
-
Brandwerend acrylplaat
-
Doorzichtige acrylbalk
-
Doorzichtige acrylhangers
-
Vaste acrylbol
-
Spiegel Acrylplaten
-
Acrylplaten voor decoratie
-
Benson.Ik wil zeggen dat uw producten erg goed zijn. Dank u voor al uw suggesties, ook goede after sales service.
Contactpersoon :
xue
Telefoonnummer :
18934371557
zoekwoorden [ cast acrylic sheets ] bij elkaar passen 192 producten.
20 mm 10 mm continu gegoten acrylplaten Aquarium acrylpanelen Hoog glanzend
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Dikte: | 2-120 mm |
| Grootte: | 4x6 voet, 4x8 voet en zo verder. |
1220*1830mm 3/4 gegoten acrylplaten voor lasergravering
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Dikte: | 2-120 mm |
| Grootte: | 1220*1830mm, 1220*2440mm, enz. |
Plexiglas gekleurde gegoten acrylplaten voor splitsingswand
| Materiaal: | Mitsubishi PMMA acryl |
|---|---|
| Dikte: | Op maat |
| Grootte: | Op maat |
2 -120 mm Persoonlijk gegoten acrylplaten PMMA voor geleid acryl bord
| Kleur: | Duidelijk, opaal, rood, blauw, enz. |
|---|---|
| Formability: | - Goed. |
| Lichttransmissie: | 93% |
UV-bescherming 3 mm gegoten acrylplaten aanpasbaar 93% hoge lichtdoorlatendheid
| Dikte: | 8120mm |
|---|---|
| Dichtheid: | 1.20 g/cm3 |
| Materialen: | Mitsubishi PMMA acryl |
Speciale effecten Veermateriaal gegoten acrylplaten 15 mm-60 mm Dikte
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Dikte: | 15-60 mm |
| Grootte: | 4ft x 8ft, 4ft x 6ft etc. |
Hoogglanzende glazen acrylplaten voor de vervaardiging van meubels
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Dikte: | 3 ~ 25 mm |
| Grootte: | 4ft x 8ft 6ft x 10ft |
Optische kwaliteit PMMA Acrylplaten van helder gegoten glas
| Dichtheid: | 1.20 g/cm3 |
|---|---|
| Kleur: | Wit, zwart, rood, blauw, helder, doorschijnend, enz. Aanvaard aanpassing |
| Materialen: | Mitsubishi PMMA acryl |
Transparante gegoten acrylplaten warmtevormbare Pmma diffuserplaat hoge temperatuur
| Materialen: | Acryl van PMMA |
|---|---|
| Lichttransmissie: | Hoge lichtdoorlaatbaarheid ((93%) |
| Dikte: | 2mm, 3mm, 5mm, 7mm, 10mm, 12mm, 18mm, 50mm, 2120mm |
1220*2440mm Gegote acrylplaten Huis Keuken Plexiglas Scheidingspanelen OEM
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Dikte: | 2-120 mm |
| Grootte: | 1220*1830mm, 1220*2440mm, enz. |

