Tüm ürünler
-
Akrilik döküm yaprakları
-
Şeffaf Akrilik Yapraklar
-
Renkli Akrilik Yapraklar
-
Akrilik Sanat Heykelleri
-
Modern Akrilik Mobilya
-
Işık Kılavuzu Akrilik Levha
-
Ekstrüde Akrilik Levha
-
Akrilik difüzyon levhası
-
Çift katmanlı akrilik levha
-
Simli Akrilik Levha
-
Balonlu Akrilik Yaprak
-
Yanmaz Akrilik Levha
-
Açık akrilik çubuk
-
Şeffaf Akrilik Hinge
-
Katı Akrilik Küre
-
Aynalı Akrilik Yapraklar
-
Dekoratif Akrilik Yapraklar
-
Benson.Ürünlerinizin çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Tüm önerileriniz için teşekkürler, satış sonrası hizmetiniz de iyi.
İlgili kişi :
xue
Telefon numarası :
18934371557
anahtar kelimeler [ cast acrylic sheets ] eşleşme 192 Ürünler.
ITS Mutfak Dolabı Kapı Panelleri için Özel Dekoratif Akrilik Yapraklar
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 5-40mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
PMMA Teksturlu Açık Akrilik Yaprak Dekoratif Akrilik Duvar Tahtası 5mm-40mm
| Malzeme: | PMMA akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 5-40mm |
| İşleme hizmeti: | kesme |
Glitter Plastik Yapraklar 4X8 Renkli Parlak Akrilik Yaprak 5mm Kalınlığı
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-120mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
RoHS REACH Onaylı döküm akrilik plastik levha Pmma akrilik levha 1100x2440mm
| Malzeme: | Mitsubishi PMMA akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-150mm |
| İşleme hizmeti: | kesme |
1220x2440mm 4x8ft 3mm Glitter Akrilik Yaprak ITS RoHS Onayı
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-120mm |
| Boyut: | 4ft x 8ft, 4ft x 6ft vb. |
Parlak dökme altın parlak akrilik levha 2-120mm çizilmeye dayanıklı
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-120mm |
| Boyut: | 4ft x 8ft, 4ft x 6ft vb. |
2.8-15mm Parlak Floresan Neon Akrilik Yaprak LED Işık Yayıcı Akrilik Yaprak
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2,8-15 mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
Hücre dökme ahşap tanesi akrilik levha su geçirmez akrilik levha 5-40mm
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 5-40mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
4x8 Dekoratif Akrilik Yapraklar 2 Inç Kalınlıkta Ahşap Efekti Akrilik Yaprak
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-120mm |
| Boyut: | 1220*1830mm, 1220*2440mm, vb. |
Hücre dökme çift katman akrilik levha kırılmaz akrilik levha 2-60mm
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-60mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |

