Wszystkie produkty
-
Wlewane arkusze akrylowe
-
Przejrzyste arkusze akrylowe
-
Kolorowe arkusze akrylowe
-
Rzeźby sztuki akrylowej
-
Nowoczesne meble akrylowe
-
Arkusz akrylowy Light Guide
-
Wytłaczany arkusz akrylowy
-
Arkusz dyfuzyjny z akrylu
-
Arkusz akrylowy podwójny
-
Brokatowy arkusz akrylowy
-
Arkusz akrylowy z bąbelkami
-
Ognioodporny arkusz akrylowy
-
Przejrzysty sztab akrylowy
-
Przejrzyste zawiasy akrylowe
-
Twarda kulka akrylowa
-
Listy akrylowe lustrzane
-
Arkusze akrylowe do dekoracji
-
Benson.Chcę powiedzieć, że pańskie produkty są bardzo dobre. Dziękuję za wszystkie sugestie, również dobra obsługa posprzedażna.
Osoba kontaktowa :
xue
Numer telefonu :
18934371557
słowa kluczowe [ cast acrylic sheets ] mecz 192 produkty.
ITS Wykonalne arkusze akrylowe dekoracyjne do drzwi szaf kuchennych
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 5-40mm |
| Wielkość: | 4x6 stóp, 4x8 stóp i tak dalej |
Płytka akrylowa o teksturze PMMA Dekoracyjna tablica ścienna akrylowa 5mm-40mm
| Materiał: | Akryl PMMA |
|---|---|
| Gęstość: | 5-40mm |
| Usługa przetwarzania: | Ciąć |
Glitter plastikowe arkusze 4X8 kolorowe błyszczące arkusze akrylowe 5mm grubość
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2-120mm |
| Wielkość: | 4x6 stóp, 4x8 stóp i tak dalej |
RoHS REACH zatwierdzony odlewany arkusz akrylowy z tworzyw sztucznych Pmma arkusz akrylowy 1100x2440mm
| Materiał: | Akryl Mitsubishi PMMA |
|---|---|
| Gęstość: | 2-150mm |
| Usługa przetwarzania: | Ciąć |
1220x2440mm 4x8ft 3mm Glitter Acrylic Sheet ITS RoHS zatwierdzenie
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2-120mm |
| Wielkość: | 4 stopy x 8 stóp, 4 stopy x 6 stóp i tak dalej |
Błyszczący odlewany złoty błyszczący arkusz akrylowy 2-120 mm odporny na zadrapania
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2-120mm |
| Wielkość: | 4 stopy x 8 stóp, 4 stopy x 6 stóp i tak dalej |
2.8-15mm błyszczący fluorescencyjny neon akrylowy arkusz Led Light Diffusing Acrylic Sheet
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2,8-15 mm |
| Wielkość: | 4x6 stóp, 4x8 stóp i tak dalej |
Płytka akrylowa z drzewa odlewanego w komórce, o ziarenkach, wodoodporna, 5-40 mm
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 5-40mm |
| Wielkość: | 4x6 stóp, 4x8 stóp i tak dalej |
4x8 Dekoracyjne arkusze akrylowe 2 cali grubości
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2-120mm |
| Wielkość: | 1220*1830mm, 1220*2440mm itp |
Płytka akrylowa podwójnej warstwy z odlewem komórkowym Płytka akrylowa nienaruszalna 2-60 mm
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2-60mm |
| Wielkość: | 4x6 stóp, 4x8 stóp i tak dalej |

