Wszystkie produkty
-
Wlewane arkusze akrylowe
-
Przejrzyste arkusze akrylowe
-
Kolorowe arkusze akrylowe
-
Rzeźby sztuki akrylowej
-
Nowoczesne meble akrylowe
-
Arkusz akrylowy Light Guide
-
Wytłaczany arkusz akrylowy
-
Arkusz dyfuzyjny z akrylu
-
Arkusz akrylowy podwójny
-
Brokatowy arkusz akrylowy
-
Arkusz akrylowy z bąbelkami
-
Ognioodporny arkusz akrylowy
-
Przejrzysty sztab akrylowy
-
Przejrzyste zawiasy akrylowe
-
Twarda kulka akrylowa
-
Listy akrylowe lustrzane
-
Arkusze akrylowe do dekoracji
-
Benson.Chcę powiedzieć, że pańskie produkty są bardzo dobre. Dziękuję za wszystkie sugestie, również dobra obsługa posprzedażna.
Osoba kontaktowa :
xue
Numer telefonu :
18934371557
słowa kluczowe [ cast acrylic sheets ] mecz 192 produkty.
PMMA Odlewane kolorowe arkusze akrylowe Acrylic Led Sign Board 4ft X 8ft
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2mm, 3mm, 5mm, 7mm, 10mm, 12mm, 18mm, 50mm, 2-120mm |
| Wielkość: | 4 stopy x 8 stóp, 4 stopy x 6 stóp i tak dalej |
1/16 Kolorowe arkusze akrylowe PMMA Materiał reklamowy ITS Zatwierdzenie SGS
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2-120mm |
| Wielkość: | 4*6 stóp, 4*8 stóp i tak dalej |
Odporność na warunki pogodowe Światło LED Przewodnik Arkusz akrylowy 2,8 mm-150 mm Trwały
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2,8-150 mm |
| Wielkość: | 4x6 stóp, 4x8 stóp i tak dalej |
Pióro Odlewane arkusze akrylowe 15 mm Wysokiego połysku dekoracyjne płyty pleksyglasowe do szaf
| Materiał: | Akryl PMMA |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
Edge Lit Neon Fluorescent Acrylic Sheet Acrylic Led Sign Board 2,8 mm-15 mm
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2,8-15 mm |
| Wielkość: | 4 stopy x 8 stóp, 4 stopy x 6 stóp i tak dalej |
Świadectwo REACH Złomność arkusza akrylowego srebra błyszczącego
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2-120mm |
| Wielkość: | 4 stopy x 8 stóp, 4 stopy x 6 stóp i tak dalej |
Kamień teksturowany przejrzysty arkusz plastikowy Arkusz akrylowy falisty 5-60 mm
| Materiał: | Akryl PMMA |
|---|---|
| Gęstość: | 5-60mm |
| Wielkość: | 4x6 stóp, 4x8 stóp i tak dalej |
Pmma 12mm 16mm 18mm Arkusze akrylowe dekoracyjne Wysokiej przepuszczalności światła
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | Zindywidualizowane |
| Wielkość: | Zindywidualizowane |
OEM 7mm 10mm Przejrzysty arkusz akrylowy dla akwarium odporny na warunki pogodowe
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2mm, 3mm, 5mm, 7mm, 10mm, 12mm, 18mm, 50mm, 2-120mm, do 300mm |
| Wielkość: | 4 stopy x 8 stóp, 4 stopy x 6 stóp i tak dalej |
3mm Light Guide Acrylic Sheet Led Edge Lit Panel akrylowy dostosowywalny
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2,8-15 mm |
| Wielkość: | 4 stopy x 8 stóp, 4 stopy x 6 stóp i tak dalej |

