Tüm ürünler
-
Akrilik döküm yaprakları
-
Şeffaf Akrilik Yapraklar
-
Renkli Akrilik Yapraklar
-
Akrilik Sanat Heykelleri
-
Modern Akrilik Mobilya
-
Işık Kılavuzu Akrilik Levha
-
Ekstrüde Akrilik Levha
-
Akrilik difüzyon levhası
-
Çift katmanlı akrilik levha
-
Simli Akrilik Levha
-
Balonlu Akrilik Yaprak
-
Yanmaz Akrilik Levha
-
Açık akrilik çubuk
-
Şeffaf Akrilik Hinge
-
Katı Akrilik Küre
-
Aynalı Akrilik Yapraklar
-
Dekoratif Akrilik Yapraklar
-
Benson.Ürünlerinizin çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Tüm önerileriniz için teşekkürler, satış sonrası hizmetiniz de iyi.
İlgili kişi :
xue
Telefon numarası :
18934371557
anahtar kelimeler [ cast acrylic sheets ] eşleşme 192 Ürünler.
5-40mm Duvar Kaplama Dekoratif Akrilik Yapraklar Hava Duruma Direnci
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 5-40mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
Katı yüzey mermer etkisi akrilik levha mutfak dolabı akrilik levha 25mm-60mm
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 25-60mm |
| Boyut: | 4ft x 8ft, 4ft x 6ft vb. |
OEM Dayanıklı 1 Inch Kalın Akrilik Yaprak Özel Kesim Akrilik Masa Üst Paneli
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 25-60mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
Termoplastik Dekoratif Akrilik Yapraklar Duvar Dekorasyonu 1700x1700mm
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 5-40mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
Bölme Duvarı Dekoratif Akrilik Yapraklar 30mm Kalınlığı Kullanım Direnci
| Malzeme: | PMMA |
|---|---|
| Kalınlığı: | 30 |
| Boyut: | 1220*2440 |
SGS İrisanslı Akrilik Yaprak PMMA Malzemesi Çok Renkli Akrilik Yapraklar
| Genel kullanım: | Ticari Mobilya |
|---|---|
| türü: | Büro Mobilyaları, Döküm Akrilik Levha |
| Posta paketleme: | N |
8 mm kalın renkli akrilik levhalar Duvar panelleri 4X8 Dekorasyon malzemesi
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 5-40mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
RoHS 3mm Rose Gold Mirror Acrylic Sheets 4x8 Ofis Mobilyaları İçin
| Genel kullanım: | Ticari Mobilya |
|---|---|
| türü: | Ofis mobilyaları |
| Posta paketleme: | N |
Termoforming Dekoratif Akrilik Yapraklar Ahşap Tasarımı 1.20g/Cm3 yoğunluk
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-120mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
Çiziklere dayanıklı dekoratif akrilik levhalar aydınlatılmış duvar panelleri 1220x2440mm
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 5-40mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |

