Tüm ürünler
-
Akrilik döküm yaprakları
-
Şeffaf Akrilik Yapraklar
-
Renkli Akrilik Yapraklar
-
Akrilik Sanat Heykelleri
-
Modern Akrilik Mobilya
-
Işık Kılavuzu Akrilik Levha
-
Ekstrüde Akrilik Levha
-
Akrilik difüzyon levhası
-
Çift katmanlı akrilik levha
-
Simli Akrilik Levha
-
Balonlu Akrilik Yaprak
-
Yanmaz Akrilik Levha
-
Açık akrilik çubuk
-
Şeffaf Akrilik Hinge
-
Katı Akrilik Küre
-
Aynalı Akrilik Yapraklar
-
Dekoratif Akrilik Yapraklar
-
Benson.Ürünlerinizin çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Tüm önerileriniz için teşekkürler, satış sonrası hizmetiniz de iyi.
İlgili kişi :
xue
Telefon numarası :
18934371557
anahtar kelimeler [ cast acrylic sheets ] eşleşme 192 Ürünler.
Ticari 1 mm 10 mm Şeffaf Akrilik Yapraklar Yüksek Işık İletim
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
PMMA 4x8 Açık Akrilik Yaprak 4mm Dondurulmuş Akrilik Tahta Sıvışmaya Karşı
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
Özelleştirilebilir Renk Flare 6mm Akrilik Yapraklar Pmma Diffuser Yaprak
| Malzeme: | PMMA, PMMA |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2,8~200 |
| Boyut: | 1220*2440mm(4*8ayak) |
Özel Renk Flare Glare Dekoratif Akrilik Yapraklar 1220*2440mm
| Malzeme: | PMMA, PMMA |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2,8~200 |
| Boyut: | 1220*2440mm(4*8ayak) |
Düğün Dekorasyonu Renkli Parlak İrisanslı Akrilik Yaprak Göz kamaştırıcı
| Malzeme: | PMMA, PMMA |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2,8~200 |
| Boyut: | 1220*2440mm(4*8ayak) |
Lazerle kesilmiş altın oyma ayna akrilik levhalar 4x8 feet 2mm Yüksek dayanıklılık
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
Cricut için lazer kesimi kazı 4x8 ayak aynalı akrilik levhalar 1 mm altın renk
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | özelleştirmek, 2-120mm |
| Boyut: | özelleştirmek |
15-30mm Dekoratif Akrilik Yapraklar Bölme Duvar Ekranları Bölücüler
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 15-30mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
Yüksek yansıtıcı ayna akrilik levhalar PMMA ayna levhası hava durumuna dayanıklı
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
1 mm 1.5 mm Akrilik Yaprak Yüksek Parlaklık Akrilik Tahta 2mm 1220*2440mm
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |

