Tüm ürünler
-
Akrilik döküm yaprakları
-
Şeffaf Akrilik Yapraklar
-
Renkli Akrilik Yapraklar
-
Akrilik Sanat Heykelleri
-
Modern Akrilik Mobilya
-
Işık Kılavuzu Akrilik Levha
-
Ekstrüde Akrilik Levha
-
Akrilik difüzyon levhası
-
Çift katmanlı akrilik levha
-
Simli Akrilik Levha
-
Balonlu Akrilik Yaprak
-
Yanmaz Akrilik Levha
-
Açık akrilik çubuk
-
Şeffaf Akrilik Hinge
-
Katı Akrilik Küre
-
Aynalı Akrilik Yapraklar
-
Dekoratif Akrilik Yapraklar
-
Benson.Ürünlerinizin çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Tüm önerileriniz için teşekkürler, satış sonrası hizmetiniz de iyi.
İlgili kişi :
xue
Telefon numarası :
18934371557
anahtar kelimeler [ cast acrylic sheets ] eşleşme 192 Ürünler.
Ülke pazarları için mükemmel hava koşullarına dayanıklı renkli akrilik levhalar
| Light Transmission: | High Light Transmission(93%) |
|---|---|
| UV Direnci: | - Evet. |
| Materials: | Mitsubishi PMMA Acrylic |
Özelleştirilebilir Renkli Akrilik Yapraklar Dondurulmuş akrilik yaprak Kalınlığı Özelleştirme
| Malzemeler: | Mitsubishi PMMA akrilik |
|---|---|
| Liman: | RONGQI.SHUNDE Bağlantı Noktaları |
| Sample: | Available |
Yüksek Parlaklıklı Şeffaf Ekstrüde Akrilik Yaprak 1mm 12mm Özelleştirilebilir
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
Reklam işaretleri için 20mm 30mm 40mm Şeffaf Akrilik Yapraklar
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
2-120mm Açık Dondurulmuş Akrilik Yaprak Boyutuna Kesilmiş İrisanslı Floresanslı Plastik Yaprak
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
Şeffaf Renkli Işık Rehberi Akrilik Yaprak 2mm 3mm 5mm 6mm
| Malzeme: | PMMA, PMMA |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2,8~200 |
| Boyut: | 1220*2440mm(4*8ayak) |
PMMA MMA Plexiglass Şeffaf Akrilik Yapraklar 2mm-30mm SGS Sertifikalı
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | özelleştirilmiş, 2-120mm |
| Boyut: | Özel |
4ftX8ft Pmma Şeffaf Akrilik Yapraklar 8mm 12mm RoHS Onayı
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
Yüksek Işık Akışkanlığı Şifreli Akrilik Yapraklar Tabela Tabelaları Hava Durumuna Karşı
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
REACH Sertifikasıyla 24x36 2mm Şeffaf Akrilik Yaprakları Kalıplandırma
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |

