Tüm ürünler
-
Akrilik döküm yaprakları
-
Şeffaf Akrilik Yapraklar
-
Renkli Akrilik Yapraklar
-
Akrilik Sanat Heykelleri
-
Modern Akrilik Mobilya
-
Işık Kılavuzu Akrilik Levha
-
Ekstrüde Akrilik Levha
-
Akrilik difüzyon levhası
-
Çift katmanlı akrilik levha
-
Simli Akrilik Levha
-
Balonlu Akrilik Yaprak
-
Yanmaz Akrilik Levha
-
Açık akrilik çubuk
-
Şeffaf Akrilik Hinge
-
Katı Akrilik Küre
-
Aynalı Akrilik Yapraklar
-
Dekoratif Akrilik Yapraklar
-
Benson.Ürünlerinizin çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Tüm önerileriniz için teşekkürler, satış sonrası hizmetiniz de iyi.
İlgili kişi :
xue
Telefon numarası :
18934371557
anahtar kelimeler [ cast acrylic sheets ] eşleşme 192 Ürünler.
OEM Duvar Dekorasyonu Renkli Ayna Akrilik Yapraklar Yaşlanma Direnci
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
Özellik Gümüş Ekstrüze Akrilik Yaprak Hava Duruma Mükemmel Direnci
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | Özelleştirme, Özelleştirme |
| Boyut: | özelleştirme |
Lazer kesimi için modern gümüş ayna akrilik levhalar hava durumuna dayanıklı
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
BESTA Ekstrüde Akrilik Yaprak 4mm 5mm 10mm 12mm Çok amaçlı
| Malzeme: | PMMA akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
Lazer Kesimi İçin Sıvma Direnci PMMA Aynalı Akrilik Yapraklar
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
Modern tasarım tarzı ve faydası olan çift katmanlı akrilik yapraklı çit paneli
| Application: | Water Tanks, Swimming Pools, Fence Panel,Various Scene Decoration |
|---|---|
| Şeffaflık: | Yüksek |
| Density: | 1.2g/cm3 |
İhtiyaçlarınız için mükemmel kimyasal dayanıklılık özel kesim akrilik levha
| Heat Resistance: | Good |
|---|---|
| Thickness: | 1mm~200mm |
| Transparency: | High |
Mükemmel Kimyasal Direnci Şeffaf Akrilik Yapraklar Kalınlığı 1mm-200mm yoğunluğu 1.2g/cm3
| Thickness: | 1mm~200mm |
|---|---|
| Uv Resistance: | Excellent |
| Heat Resistance: | Good |
İş İhtiyaçlarınız için En İyi Şeffaf Akrilik Yaprakları Keşfedin
| Density: | 1.2g/cm3 |
|---|---|
| Thickness: | 1mm~200mm |
| İşleme hizmeti: | kesme |
Şeffaflık Kimyasallara dayanıklı Akrilik Yaprak Çeşitli Uygulamalar için Kolay Kırılır
| Materials: | PMMA Acrylic |
|---|---|
| Light Transmission: | Up To 92% |
| Sample: | Available |

