Alle producten
-
Gegote acrylplaten
-
Doorzichtige acrylplaten
-
Gekleurde acrylplaten
-
Acrylkunstbeelden
-
Moderne acrylmeubelen
-
Licht Gids Acrylblad
-
Uitgedreven Acrylblad
-
Acryl diffuserplaat
-
Acrylplaat met twee lagen
-
Schitter Acrylblad
-
Acrylplaat met bubbel
-
Brandwerend acrylplaat
-
Doorzichtige acrylbalk
-
Doorzichtige acrylhangers
-
Vaste acrylbol
-
Spiegel Acrylplaten
-
Acrylplaten voor decoratie
-
Benson.Ik wil zeggen dat uw producten erg goed zijn. Dank u voor al uw suggesties, ook goede after sales service.
Contactpersoon :
xue
Telefoonnummer :
18934371557
zoekwoorden [ cast acrylic sheets ] bij elkaar passen 192 producten.
OEM Muurversiering Kleurrijke spiegel Acrylplaten Verouderingsbestand
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Dichtheid: | 1.20 g/cm3 |
| certificaat: | ITS, SGS, RoHS en REACH |
Aanpassing Zilveren Acrylplaat Uitstekende weerbestandheid
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Dikte: | Aanpassing, Aanpassing |
| Grootte: | Aanpassing |
Moderne zilveren spiegel acrylplaten voor lasersnijden weerbestendige
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Dichtheid: | 1.20 g/cm3 |
| Certificaat: | ITS, SGS, RoHS en REACH |
BESTA Acrylplaat 4 mm 5 mm 10 mm 12 mm
| Materiaal: | Acryl van PMMA |
|---|---|
| Dichtheid: | 1.20 g/cm3 |
| Certificaat: | ITS, SGS, RoHS en REACH |
Abrasiebestendigheid PMMA-acrylplaten voor lasersnijden
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Dichtheid: | 1.20 g/cm3 |
| certificaat: | ITS, SGS, RoHS en REACH |
Dubbele laag acryl plaat hek paneel met moderne ontwerp stijl en voordeel
| Application: | Water Tanks, Swimming Pools, Fence Panel,Various Scene Decoration |
|---|---|
| Doorzichtigheid: | Hoog |
| Density: | 1.2g/cm3 |
Uitstekende chemische weerstand Persoonlijk gesneden acrylplaat voor uw behoeften
| Heat Resistance: | Good |
|---|---|
| Thickness: | 1mm~200mm |
| Transparency: | High |
Uitstekende chemische weerstand Doorzichtige acrylplaten Dikte 1 mm-200 mm Dichtheid 1,2 g/cm3
| Thickness: | 1mm~200mm |
|---|---|
| Uv Resistance: | Excellent |
| Heat Resistance: | Good |
Ontdek de beste transparante acrylplaten voor uw bedrijf
| Density: | 1.2g/cm3 |
|---|---|
| Thickness: | 1mm~200mm |
| Verwerkingsdienst: | Snijden |
Doorzichtig Acrylplaat bestand tegen chemicaliën gemakkelijk te snijden voor verschillende toepassingen
| Materials: | PMMA Acrylic |
|---|---|
| Light Transmission: | Up To 92% |
| Sample: | Available |

