Alle producten
-
Gegote acrylplaten
-
Doorzichtige acrylplaten
-
Gekleurde acrylplaten
-
Acrylkunstbeelden
-
Moderne acrylmeubelen
-
Licht Gids Acrylblad
-
Uitgedreven Acrylblad
-
Acryl diffuserplaat
-
Acrylplaat met twee lagen
-
Schitter Acrylblad
-
Acrylplaat met bubbel
-
Brandwerend acrylplaat
-
Doorzichtige acrylbalk
-
Doorzichtige acrylhangers
-
Vaste acrylbol
-
Spiegel Acrylplaten
-
Acrylplaten voor decoratie
-
Benson.Ik wil zeggen dat uw producten erg goed zijn. Dank u voor al uw suggesties, ook goede after sales service.
Contactpersoon :
xue
Telefoonnummer :
18934371557
zoekwoorden [ cast acrylic sheets ] bij elkaar passen 192 producten.
PMMA-plexiglas met dubbele laag acrylplaat voor kantoorwerkstations
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Dikte: | aangepast, 2120mm |
| Grootte: | Op maat |
1.20 g/cm3 Hoge dichtheid Dubbellaag Acrylplaat Hoge flexibiliteit en dichtheid
| Doorzichtigheid: | hoog |
|---|---|
| De douanedienst: | Beschikbaar |
| Chemische weerstand: | - Goed. |
Hoge transparantie aangepaste lichtgids acrylplaat voor aangepaste service en aangepaste vereisten
| General Use: | Commercial Furniture |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Sample: | Samples Availabe |
3 mm 5 mm 7 mm Acryl diffuser plaat 1220 mm * 2440 mm weerbestand
| Materiaal: | Acryl van PMMA |
|---|---|
| Dichtheid: | 1.20 g/cm3 |
| Certificaat: | ITS, SGS, RoHS en REACH |
ITS 4x8ft PMMA Glitter Perspex Plaat 3~30mm Weerbestand
| Materiaal: | Acryl van PMMA |
|---|---|
| Dichtheid: | 1.20 g/cm3 |
| Certificaat: | ITS, SGS, RoHS en REACH |
2 mm-120 mm gegoten acryl diffuser plaat Schramvast Monsters beschikbaar
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Dikte: | 2-120 mm |
| Grootte: | 1220*1830mm, 1220*2440mm, enz. |
BESTA Acryl diffuser plaat 2-10mm
| Materiaal: | Acryl, PMMA acryl |
|---|---|
| Dikte: | 2-10 mm |
| Grootte: | 4*6feet 4*8feet etc. |
Snijden van PMMA Acrylplaten Vrije monsters UV beschermde transparante Acrylplaten
| Proef: | vrij |
|---|---|
| Verwerkingsdienst: | Snijden |
| Dikte: | 1 mm - 200 mm |
Moderne dubbelzijdige acryl spiegelplaat 2 mm-120 mm hittebestendigheid
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Dichtheid: | 1.20 g/cm3 |
| Certificaat: | ITS, SGS, RoHS en REACH |
Aanpasbare decoratieve Perspex spiegelplaat met PE-beschermende film tegen slijtage
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Dichtheid: | 1.20 g/cm3 |
| Certificaat: | ITS, SGS, RoHS en REACH |

