Όλα τα Προϊόντα
-
Τυλιμένα φύλλα ακρυλικού
-
Διαφανή ακρυλικά φύλλα
-
Χρωματιστά ακρυλικά φύλλα
-
Ακρυλικά γλυπτά τέχνης
-
Σύγχρονα Ακρυλικά Έπιπλα
-
Ελαφρύ ακρυλικό φύλλο οδηγών
-
Εξωθημένο ακρυλικό φύλλο
-
Ακρυλικό φύλλο διάχυσης
-
Δύο στρώσεις ακρυλικού φύλλου
-
Ακτινοβολήστε ακρυλικό φύλλο
-
Φύλλα ακρυλικών φυσαλίδων
-
Πυροσταθερό ακρυλικό φύλλο
-
Διαφανής ακρυλική μπάρα
-
Διαυγές Ακρυλικά Χινγκς
-
Σκληρή ακρυλική σφαίρα
-
Ακρυλικά φύλλα καθρέφτη
-
Διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα
-
Μπένσον.Θέλω να πω ότι τα προϊόντα σας είναι πολύ καλά. Σας ευχαριστώ για όλες τις προτάσεις σας, επίσης καλή μετά την πώληση υπηρεσία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
xue
Τηλεφωνικό νούμερο :
18934371557
λέξεις-κλειδιά [ cast acrylic sheets ] αγώνας 192 προϊόντα.
Πλαξίγλασος διπλής στρώσης ακρυλικού φύλλου PMMA για γραφειακό σταθμό εργασίας
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | προσαρμοσμένος, 2120mm |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
1.20g/cm3 Υψηλής πυκνότητας διπλά στρώματα ακρυλικού φύλλου Υψηλή ευελιξία και πυκνότητα
| Διαφάνεια: | υψηλή |
|---|---|
| Υπηρεσία συνήθειας: | Διαθέσιμο |
| Χημική αντοχή: | Ωραίο. |
Υψηλής διαφάνειας Προσαρμοσμένο φωτεινό οδηγό Ακρυλικό φύλλο για εξυπηρέτηση εξατομικευμένων και εξατομικευμένες απαιτήσεις
| General Use: | Commercial Furniture |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Sample: | Samples Availabe |
3mm 5mm 7mm Ακρυλικό φύλλο διάχυσης 1220mm * 2440mm Αντίσταση σε καιρικές συνθήκες
| Υλικό: | Ακρυλικό PMMA |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
ITS 4x8ft PMMA Glitter Perspex Sheet 3~30mm Αντίσταση σε καιρικές συνθήκες
| Υλικό: | Ακρυλικό PMMA |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
2 mm-120 mm χυτοειδές ακρυλικό φύλλο διαχέτη ανθεκτικά στα γρατζουνά δείγματα διαθέσιμα
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2-120mm |
| Μέγεθος: | 1220*1830mm, 1220*2440mm, κ.λπ. |
BESTA Ακρυλικό φύλλο διαχέτη 2-10mm Προσαρμοσμένη προστασία του περιβάλλοντος
| Υλικό: | Ακρυλικός, PMMA ακρυλικό |
|---|---|
| Δάχος: | 2-10 mm |
| Μέγεθος: | 4*6feet 4*8feet και ούτω καθεξής |
Κόψιμο PMMA Ακρυλικών Φύλλων Χωρίς Δείγματα Προστατευόμενες από UV Διαφανείς Ακρυλικές Πλάκες
| Δείγμα: | Ελεύθερος |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κόψιμο |
| Δάχος: | 1 mm - 200 mm |
Σύγχρονη διπλής όψης ακρυλική κάρτα καθρέφτη 2mm-120mm Αντίσταση στη θερμότητα
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
Προσαρμόσιμο διακοσμητικό φύλλο καθρέφτη Perspex με προστατευτική ταινία PE αποδεικτικό αποσπώσεως
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |

