Όλα τα Προϊόντα
-
Τυλιμένα φύλλα ακρυλικού
-
Διαφανή ακρυλικά φύλλα
-
Χρωματιστά ακρυλικά φύλλα
-
Ακρυλικά γλυπτά τέχνης
-
Σύγχρονα Ακρυλικά Έπιπλα
-
Ελαφρύ ακρυλικό φύλλο οδηγών
-
Εξωθημένο ακρυλικό φύλλο
-
Ακρυλικό φύλλο διάχυσης
-
Δύο στρώσεις ακρυλικού φύλλου
-
Ακτινοβολήστε ακρυλικό φύλλο
-
Φύλλα ακρυλικών φυσαλίδων
-
Πυροσταθερό ακρυλικό φύλλο
-
Διαφανής ακρυλική μπάρα
-
Διαυγές Ακρυλικά Χινγκς
-
Σκληρή ακρυλική σφαίρα
-
Ακρυλικά φύλλα καθρέφτη
-
Διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα
-
Μπένσον.Θέλω να πω ότι τα προϊόντα σας είναι πολύ καλά. Σας ευχαριστώ για όλες τις προτάσεις σας, επίσης καλή μετά την πώληση υπηρεσία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
xue
Τηλεφωνικό νούμερο :
18934371557
λέξεις-κλειδιά [ cast acrylic sheets ] αγώνας 192 προϊόντα.
5mm 6mm Ευέλικτο Ακτινοειδές πλαστικό φύλλο Χρωματιστό Ακρυλικό Ακτινοειδές φύλλο για τοίχο
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
Ανθεκτικό στην τριβή Μεγάλο πλαστικό φύλλο καθρέφτη Ακρυλικό γυμναστήριο φύλλο καθρέφτη 2-120mm
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
300x400x2mm Αυτοκόλλητα Ακρυλικά Σκηνά καθρέφτη Μία οδός καθρέφτης πλαστικό φύλλο
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | προσαρμοσμένος, 2120mm |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
3mm 4x8 πλαστικό Flim διπλής όψης Ακρυλικό καθρέφτη φύλλο Έγκριση RoHS
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
Προσαρμογή Ακρυλικό καθρέφτη Πίνακες τοίχου Αδιάσπαστο φύλλο καθρέφτη 2-120mm
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
Προσαρμοσμένα πλαίσια χαρακτικής ακρυλικού καθρέφτη ανθεκτικά στα γρατζουνά φύλλα πλεξίγλασης SGS
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
Υψηλής διαφάνειας FRP διαφανή φύλλα στέγης με επιλογές προσαρμοσμένης αποδοχής χρώματος
| Density: | 1.2g/cm3 |
|---|---|
| Processing Service: | Cutting |
| Design Style: | Modern |
Τεχνητό ακρυλικό φύλλο Pmma 4mm ριγέ πολυστυρενικό ακρυλικό πλαστικό
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Μέγεθος: | 4ft X 8ft 6ft X 10ft |
PMMA Αντίσταση στην πρόσκρουση Ανθεκτικό στα UV Εξωμένο ακρυλικό πάνελ Εύκολο σε κοπή για διάφορες εφαρμογές
| Uv Resistance: | UV Resistant |
|---|---|
| Materials: | PMMA Acrylic |
| Processing Service: | Cutting |
Προσαρμοσμένα διακοσμητικά πλεξίγλασμα τοίχοι για τοίχους διαχωριστικών των εστιατορίων
| Γενική χρήση: | Εμπορικά έπιπλα |
|---|---|
| Τύπος: | Έπιπλα γραφείου |
| Συσκευασία ταχυδρομείου: | Υ |

