Όλα τα Προϊόντα
-
Τυλιμένα φύλλα ακρυλικού
-
Διαφανή ακρυλικά φύλλα
-
Χρωματιστά ακρυλικά φύλλα
-
Ακρυλικά γλυπτά τέχνης
-
Σύγχρονα Ακρυλικά Έπιπλα
-
Ελαφρύ ακρυλικό φύλλο οδηγών
-
Εξωθημένο ακρυλικό φύλλο
-
Ακρυλικό φύλλο διάχυσης
-
Δύο στρώσεις ακρυλικού φύλλου
-
Ακτινοβολήστε ακρυλικό φύλλο
-
Φύλλα ακρυλικών φυσαλίδων
-
Πυροσταθερό ακρυλικό φύλλο
-
Διαφανής ακρυλική μπάρα
-
Διαυγές Ακρυλικά Χινγκς
-
Σκληρή ακρυλική σφαίρα
-
Ακρυλικά φύλλα καθρέφτη
-
Διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα
-
Μπένσον.Θέλω να πω ότι τα προϊόντα σας είναι πολύ καλά. Σας ευχαριστώ για όλες τις προτάσεις σας, επίσης καλή μετά την πώληση υπηρεσία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
xue
Τηλεφωνικό νούμερο :
18934371557
λέξεις-κλειδιά [ cast acrylic sheets ] αγώνας 192 προϊόντα.
RoHS Εμπορικά ακρυλικά πάνελ Γραφείο Εργασιακό Σταθμό Διαχωριστικό Πλεξίγλασο πλαστικά φύλλα
| Γενική χρήση: | Εμπορικά έπιπλα |
|---|---|
| Τύπος: | Έπιπλα γραφείου |
| Συσκευασία ταχυδρομείου: | Υ |
Χρωματιστά εξωτερικά πλαίσια φράχτη ακρυλικού 4X8 Ανεπιθύμητα από καιρικές συνθήκες OEM / ODM
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 260mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
Υψηλή λάμψη Ακρυλικά τοιχοφάρμακα Μεθυλομεθακρυλικό πλαστικό γυάλινο φύλλο 2-120mm
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2-120mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
Διαχωριστικό ουροδόχου πλαστικού διαχωριστικού φύλλου εξωτερικά ακρυλικά πάνελ ανθεκτικά σε γρατζουνιές
| Γενική χρήση: | Εμπορικά έπιπλα |
|---|---|
| Τύπος: | Έπιπλα γραφείου |
| Συσκευασία ταχυδρομείου: | Υ |
Χρωματιστά φύλλα Perspex για κουζίνες 2-120mm Αδιάβροχα
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 2-120mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
Προσαρμοσμένα Πίνακες διαδρόμων με κινούμενες πόρτες
| Υλικό: | Ακρυλικό PMMA |
|---|---|
| Δάχος: | 2-120mm |
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κόψιμο |
Προσαρμοσμένα γραφεία Ακρυλικά διαχωριστικά πάνελ κουζίνα Ακρυλικά πλακάκια UL94V2
| Υλικό: | Ακρυλικό PMMA |
|---|---|
| Δάχος: | 2-120mm |
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κόψιμο |
Πίνακα διαχέτη ακρυλικού αντι γρατζουνίσματος πλαξίγλαστος διαχέτη 6mm
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 215mm |
| Μέγεθος: | 4ft X 8ft, 4ft X 6ft και ούτω καθεξής |
Διαρκής 2mm 3mm Διαφανές φύλλο Perspex Διαφανής ακρυλική πλάκα για έπιπλα γραφείου
| Γενική χρήση: | Εμπορικά έπιπλα |
|---|---|
| Τύπος: | Έπιπλα γραφείου |
| Συσκευασία ταχυδρομείου: | Ν |
Διαφανές φύλλο διαχέτη ακρυλικού 10 mm Πίνακες ακρυλικού για φθοριστικό φωτισμό
| Γενική χρήση: | Εμπορικά έπιπλα |
|---|---|
| Τύπος: | Έπιπλα γραφείου |
| Συσκευασία ταχυδρομείου: | Ν |

