Όλα τα Προϊόντα
-
Τυλιμένα φύλλα ακρυλικού
-
Διαφανή ακρυλικά φύλλα
-
Χρωματιστά ακρυλικά φύλλα
-
Ακρυλικά γλυπτά τέχνης
-
Σύγχρονα Ακρυλικά Έπιπλα
-
Ελαφρύ ακρυλικό φύλλο οδηγών
-
Εξωθημένο ακρυλικό φύλλο
-
Ακρυλικό φύλλο διάχυσης
-
Δύο στρώσεις ακρυλικού φύλλου
-
Ακτινοβολήστε ακρυλικό φύλλο
-
Φύλλα ακρυλικών φυσαλίδων
-
Πυροσταθερό ακρυλικό φύλλο
-
Διαφανής ακρυλική μπάρα
-
Διαυγές Ακρυλικά Χινγκς
-
Σκληρή ακρυλική σφαίρα
-
Ακρυλικά φύλλα καθρέφτη
-
Διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα
-
Μπένσον.Θέλω να πω ότι τα προϊόντα σας είναι πολύ καλά. Σας ευχαριστώ για όλες τις προτάσεις σας, επίσης καλή μετά την πώληση υπηρεσία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
xue
Τηλεφωνικό νούμερο :
18934371557
λέξεις-κλειδιά [ cast acrylic sheets ] αγώνας 192 προϊόντα.
ITS 1220*2440mm Διακοσμητικά Πίνακες Περσπέξ Ανθεκτικό στη θερμότητα Διαφανές πλαστικό φύλλο
| Γενική χρήση: | Εμπορικά έπιπλα |
|---|---|
| Τύπος: | Έπιπλα γραφείου |
| Συσκευασία ταχυδρομείου: | Ν |
15mm-60mm Ακρυλικά διακοσμητικά τοίχωμα για εσωτερική διακόσμηση
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 15-60mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
Βελτιωμένη αντοχή Ακρυλικό φύλλο διασκορπιστή φωτός με εξαιρετική αντοχή στα UV
| Σκληρότητα επιφάνειας: | Υψηλή |
|---|---|
| Heat Resistance: | Good |
| Διαφάνεια: | Υψηλή |
Προσαρμοσμένες παχύτητες χρωματιστές ακρυλικές καρέκλες για κομψές και λειτουργικές
| Δάχος: | Δέχεται προσαρμογή |
|---|---|
| Sample: | Available |
| Διαβίβαση φωτός: | Υψηλή διαπερατότητα του φωτός (93%) |
Προσαρμοσμένο μέγεθος Διαφανές ακρυλικό χαρτί Διαφανές ακρυλικό ταβάνι 2-120mm
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
3mm 4mm Διαφανής ακρυλικός πίνακας 1220*2440mm 4x8 Διαφανές φύλλα πλαξίγλασης OEM
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
Προσαρμογή Διαφανές φύλλο από ακρυλικό πλαστικό 3mm 5mm Χρωματιστό φύλλο από πλαξίγλασο
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
2-12mm Ακρυλικό Φως Διαχέα Πίνακα Διαφανές Ακρυλικό Πρισματικό Φως Πίνακα 4x6 πόδια
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 212mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
ITS 3mm παχιά ακρυλικά φύλλα καθρέφτη κήπου 12 X 24 1/8 Acrylic φύλλο καθρέφτη
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
Κύρια σημεία της παραγράφου 1 στοιχείο β)
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |

