Wszystkie produkty
-
Wlewane arkusze akrylowe
-
Przejrzyste arkusze akrylowe
-
Kolorowe arkusze akrylowe
-
Rzeźby sztuki akrylowej
-
Nowoczesne meble akrylowe
-
Arkusz akrylowy Light Guide
-
Wytłaczany arkusz akrylowy
-
Arkusz dyfuzyjny z akrylu
-
Arkusz akrylowy podwójny
-
Brokatowy arkusz akrylowy
-
Arkusz akrylowy z bąbelkami
-
Ognioodporny arkusz akrylowy
-
Przejrzysty sztab akrylowy
-
Przejrzyste zawiasy akrylowe
-
Twarda kulka akrylowa
-
Listy akrylowe lustrzane
-
Arkusze akrylowe do dekoracji
-
Benson.Chcę powiedzieć, że pańskie produkty są bardzo dobre. Dziękuję za wszystkie sugestie, również dobra obsługa posprzedażna.
Osoba kontaktowa :
xue
Numer telefonu :
18934371557
słowa kluczowe [ cast acrylic sheets ] mecz 192 produkty.
ITS 1220*2440mm Dekoracyjne panele Perspex Przejrzysty arkusz z tworzywa sztucznego odporny na ciepło
| Ogólnego stosowania: | Meble komercyjne |
|---|---|
| Rodzaj: | Meble biurowe |
| Pakowanie poczty: | N |
15 mm-60 mm akrylowe panele ścienne dekoracyjne do dekoracji wnętrz
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 15-60mm |
| Wielkość: | 4x6 stóp, 4x8 stóp i tak dalej |
Zwiększona trwałość Akrylowa arkusz rozpraszacz światła z doskonałą odpornością na UV
| Twardota powierzchni: | Wysoki |
|---|---|
| Heat Resistance: | Good |
| Przejrzystość: | Wysoki |
Specjalistyczna grubość kolorowe krzesła akrylowe dla stylowych i funkcjonalnych
| Gęstość: | Zaakceptuj dostosowanie |
|---|---|
| Sample: | Available |
| Transmisja światła: | Wysoka przepuszczalność światła (93%) |
Dostosowany rozmiar Przejrzyste płyty akrylowe Przejrzyste płyty dachowe akrylowe 2-120 mm
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
3mm 4mm Przejrzysty płytka akrylowa 1220*2440mm 4x8 Przejrzyste arkusze z pleksyglasu OEM
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
Personalizacja Akrylowy plastikowy przejrzysty arkusz 3mm 5mm Kolorowy arkusz pleksyglasu
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
2-12mm Akrylowy Panel Dyfuzora Światła Jasny Akrylowy Panel Pryzmatyczny 4x6 stóp
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 2-12mm |
| Wielkość: | 4x6 stóp, 4x8 stóp i tak dalej |
ITS 3 mm grube akrylowe lustrzane arkusze ogrodowe 12 X 24 1/8 arkusze lustrzane akrylowe
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
Lustro z tworzyw sztucznych/karton/karton ze srebrnym lustrem akrylowym
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |

