Wszystkie produkty
-
Wlewane arkusze akrylowe
-
Przejrzyste arkusze akrylowe
-
Kolorowe arkusze akrylowe
-
Rzeźby sztuki akrylowej
-
Nowoczesne meble akrylowe
-
Arkusz akrylowy Light Guide
-
Wytłaczany arkusz akrylowy
-
Arkusz dyfuzyjny z akrylu
-
Arkusz akrylowy podwójny
-
Brokatowy arkusz akrylowy
-
Arkusz akrylowy z bąbelkami
-
Ognioodporny arkusz akrylowy
-
Przejrzysty sztab akrylowy
-
Przejrzyste zawiasy akrylowe
-
Twarda kulka akrylowa
-
Listy akrylowe lustrzane
-
Arkusze akrylowe do dekoracji
-
Benson.Chcę powiedzieć, że pańskie produkty są bardzo dobre. Dziękuję za wszystkie sugestie, również dobra obsługa posprzedażna.
Osoba kontaktowa :
xue
Numer telefonu :
18934371557
słowa kluczowe [ cast acrylic sheets ] mecz 192 produkty.
5 mm 6 mm elastyczna lustrzana arkusz plastikowy kolorowa akrylowa arkusz lustrzany do ściany
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
Wielkie plastikowe lustrzane arkusze akrylowe lustrzane arkusze gimnastyczne 2-120 mm
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
300x400x2mm samoprzylepne arkusze lustrzane akrylowe jednokierunkowe lustrzane arkusze plastikowe
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | dostosowane, 2-120 mm |
| Wielkość: | Zindywidualizowane |
3mm 4x8 plastikowy Flim Dwustronny Akrylowy Lustrowy Arkusz Zgoda RoHS
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
Zastosowanie Lustro Akrylowe Panele ścienne Niepokrywalne Lustro 2-120 mm
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
Specjalistyczne akrylowe lustrzane płyty grawerowe szklane płyty szklane odporne na zadrapania SGS
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
Wysokiej przejrzystości FRP przejrzyste blachy dachowe z opcjami akceptacji kolorów
| Density: | 1.2g/cm3 |
|---|---|
| Processing Service: | Cutting |
| Design Style: | Modern |
Teksturowany arkusz akrylowy Pmma 4 mm Polistyren pasmowy Akrylowy Plastik
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 3~25mm |
| Wielkość: | 4 stopy x 8 stóp 6 stóp x 10 stóp |
PMMA odporność na uderzenia odporne na promieniowanie UV ekstruowane panele akrylowe łatwe do cięcia dla różnych zastosowań
| Uv Resistance: | UV Resistant |
|---|---|
| Materials: | PMMA Acrylic |
| Processing Service: | Cutting |
Zastosowane Dekoracyjne Plexiglass Panelów ściennych Do Restauracji Płytek ściennych
| Ogólnego stosowania: | Meble komercyjne |
|---|---|
| Rodzaj: | Meble biurowe |
| Pakowanie poczty: | Y |

