Tüm ürünler
-
Akrilik döküm yaprakları
-
Şeffaf Akrilik Yapraklar
-
Renkli Akrilik Yapraklar
-
Akrilik Sanat Heykelleri
-
Modern Akrilik Mobilya
-
Işık Kılavuzu Akrilik Levha
-
Ekstrüde Akrilik Levha
-
Akrilik difüzyon levhası
-
Çift katmanlı akrilik levha
-
Simli Akrilik Levha
-
Balonlu Akrilik Yaprak
-
Yanmaz Akrilik Levha
-
Açık akrilik çubuk
-
Şeffaf Akrilik Hinge
-
Katı Akrilik Küre
-
Aynalı Akrilik Yapraklar
-
Dekoratif Akrilik Yapraklar
-
Benson.Ürünlerinizin çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Tüm önerileriniz için teşekkürler, satış sonrası hizmetiniz de iyi.
İlgili kişi :
xue
Telefon numarası :
18934371557
anahtar kelimeler [ cast acrylic sheets ] eşleşme 192 Ürünler.
5mm 6mm Esnek Yansıtılan Plastik Yaprak Duvar için Renkli Akrilik Yansıtıcı Yaprak
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
Sıvışmaya karşı büyük plastik ayna levhası akrilik spor salonu ayna levhası 2-120mm
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
300x400x2mm kendi kendine yapışkan akrilik ayna levhalar tek yönlü ayna plastik levhalar
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | özelleştirilmiş, 2-120mm |
| Boyut: | Özel |
3mm 4x8 Plastik Flim Çift Taraflı Akrilik Ayna Yaprak RoHS Onayı
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
Özelleştirme Akrilik ayna duvar panelleri kırılmaz ayna levhası 2-120mm
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
Özel Akrilik Ayna Gravür Panelleri Çizik Dirençli Pleksiklas Yaprakları SGS
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
Özel renk kabul seçenekleri ile yüksek şeffaflıklı FRP şeffaf çatı levhaları
| Density: | 1.2g/cm3 |
|---|---|
| Processing Service: | Cutting |
| Design Style: | Modern |
Dokusuz Akrilik Pmma Yaprak 4mm Çizgili Polistiren Akrilik Plastik
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 3~25mm |
| Boyut: | 4ft x 8ft 6ft x 10ft |
PMMA Çarpışma Direnci UV Dirençli Ekstrüde Akrilik Panel Çeşitli Uygulamalar için Kesilmesi Kolay
| Uv Resistance: | UV Resistant |
|---|---|
| Materials: | PMMA Acrylic |
| Processing Service: | Cutting |
Özel Dekoratif Pleksiklas Duvar Panelleri Restoran Bölme Duvarları için
| Genel kullanım: | Ticari Mobilya |
|---|---|
| türü: | Ofis mobilyaları |
| Posta paketleme: | e |

