Tüm ürünler
-
Akrilik döküm yaprakları
-
Şeffaf Akrilik Yapraklar
-
Renkli Akrilik Yapraklar
-
Akrilik Sanat Heykelleri
-
Modern Akrilik Mobilya
-
Işık Kılavuzu Akrilik Levha
-
Ekstrüde Akrilik Levha
-
Akrilik difüzyon levhası
-
Çift katmanlı akrilik levha
-
Simli Akrilik Levha
-
Balonlu Akrilik Yaprak
-
Yanmaz Akrilik Levha
-
Açık akrilik çubuk
-
Şeffaf Akrilik Hinge
-
Katı Akrilik Küre
-
Aynalı Akrilik Yapraklar
-
Dekoratif Akrilik Yapraklar
-
Benson.Ürünlerinizin çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Tüm önerileriniz için teşekkürler, satış sonrası hizmetiniz de iyi.
İlgili kişi :
xue
Telefon numarası :
18934371557
anahtar kelimeler [ cast acrylic sheets ] eşleşme 192 Ürünler.
PMMA Plexiglass Ofis Çalışma İstasyonu için Çift Katman Akrilik Yaprak
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | özelleştirilmiş, 2-120mm |
| Boyut: | Özel |
1.20g/cm3 Yüksek yoğunluklu çift katmanlı akrilik levha Yüksek esneklik ve yoğunluk
| Şeffaflık: | Yüksek |
|---|---|
| özel hizmet: | Kullanılabilir |
| Kimyasal Direnci: | - İyi. |
Yüksek Şeffaflık Özel Hizmet ve Özel Gereksinimler için Özel Işık Rehberi Akrilik Yaprak
| General Use: | Commercial Furniture |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Sample: | Samples Availabe |
3mm 5mm 7mm Akrilik Difüzör Yaprak 1220mm*2440mm Hava Duruma Direnci
| Malzeme: | PMMA akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
ITS 4x8ft PMMA Glitter Perspex Yaprak 3 ~ 30mm Hava Duruma Direnci
| Malzeme: | PMMA akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
2mm-120mm dökme akrilik difüzör levhası Çizik Direnci Örnekleri
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-120mm |
| Boyut: | 1220*1830mm, 1220*2440mm, vb. |
BESTA Akrilik Difüzyon Yaprak 2-10mm Özel Çevre Koruması
| Malzeme: | Akrilik, PMMA akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-10mm |
| Boyut: | 4*6 fit 4*8 fit ve benzeri |
PMMA Akrilik Yaprakları Kesme Özgür Örnekler UV Korumalı Şeffaf Akrilik Plakeler
| Örnek: | Özgür |
|---|---|
| İşleme hizmeti: | kesme |
| Kalınlığı: | 1mm - 200mm |
Modern Çift Taraflı Akrilik Ayna Yaprağı 2mm-120mm Isı Direnci
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
Pe koruyucu filmle özelleştirilebilir dekoratif Perspex ayna levhası
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |

