Tüm ürünler
-
Akrilik döküm yaprakları
-
Şeffaf Akrilik Yapraklar
-
Renkli Akrilik Yapraklar
-
Akrilik Sanat Heykelleri
-
Modern Akrilik Mobilya
-
Işık Kılavuzu Akrilik Levha
-
Ekstrüde Akrilik Levha
-
Akrilik difüzyon levhası
-
Çift katmanlı akrilik levha
-
Simli Akrilik Levha
-
Balonlu Akrilik Yaprak
-
Yanmaz Akrilik Levha
-
Açık akrilik çubuk
-
Şeffaf Akrilik Hinge
-
Katı Akrilik Küre
-
Aynalı Akrilik Yapraklar
-
Dekoratif Akrilik Yapraklar
-
Benson.Ürünlerinizin çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Tüm önerileriniz için teşekkürler, satış sonrası hizmetiniz de iyi.
İlgili kişi :
xue
Telefon numarası :
18934371557
anahtar kelimeler [ cast acrylic sheets ] eşleşme 192 Ürünler.
1.2g/cm3 yoğunluk Gündüz Gece UV dirençli akrilik levha
| UV Direnci: | - Evet. |
|---|---|
| Dayanıklılık: | Yüksek |
| Özellik: | Hava koşullarına karşı mükemmel direnç |
Mitsubishi PMMA Akrilik'ten Yüksek Işık Akışı Renkli Akrilik Yapraklar
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Durability: | High |
| İşleme hizmeti: | kesme |
Işık iletimli bakire akrilik levha kimyasallara dayanıklı uygulamalarda etkili
| Thickness: | 1mm-50mm |
|---|---|
| Heat Resistance: | Can Withstand High Temperatures |
| Light Transmission: | Up To 92% |
Yüksek Şeffaflık Şeffaf Akrilik Yapraklar 1.2g/cm3 yoğunluk kalınlığı 1mm-200mm
| Heat Resistance: | Good |
|---|---|
| Yüzey Sertliği: | Yüksek |
| Density: | 1.2g/cm3 |
Şeffaf Akrilik Yapraklar Nüfusu 1.2g/cm3 Kalınlığı Şeffaf Kullanım için 1mm-200mm
| Density: | 1.2g/cm3 |
|---|---|
| Transparency: | High |
| Heat Resistance: | Good |
Tasarım projeleriniz için en iyi renkli akrilik levhaları bulun
| Port: | RONGQI.SHUNDE Ports |
|---|---|
| Uv Resistance: | Yes |
| Custom Service: | Sizes And Colors Can Be Customized |
Polistiren Dekoratif Akrilik Yapraklar Işık Diffuser için 4ft X 8ft
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 3~25mm |
| Boyut: | 4ft x 8ft 6ft x 10ft |
Virgin PMMA Akrilik Yaprak % 92'ye Kadar Işık Işınlama Kimyasal Direnci / Hava Durumuna Karşı
| Grade: | Virgin |
|---|---|
| Light Transmission: | Up To 92% |
| Materials: | PMMA Acrylic |
Kimyasallara dayanıklı Yumuşak Şeffaf Akrilik Yaprak 1.2g/cm3 yoğunluk %92'ye kadar ışık iletimi
| Temizlenmesi kolay: | Pürüzsüz Yüzey Temizlemeyi Kolaylaştırır |
|---|---|
| İşleme hizmeti: | kesme |
| yoğunluk: | 1,2 gr/cm3 |
OEM Çizik Direniş Mirror Akrilik Yapraklar Restoran Duvar Oda Bölücü Ekranı
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | Özel |
| Boyut: | Özel |

