Όλα τα Προϊόντα
-
Τυλιμένα φύλλα ακρυλικού
-
Διαφανή ακρυλικά φύλλα
-
Χρωματιστά ακρυλικά φύλλα
-
Ακρυλικά γλυπτά τέχνης
-
Σύγχρονα Ακρυλικά Έπιπλα
-
Ελαφρύ ακρυλικό φύλλο οδηγών
-
Εξωθημένο ακρυλικό φύλλο
-
Ακρυλικό φύλλο διάχυσης
-
Δύο στρώσεις ακρυλικού φύλλου
-
Ακτινοβολήστε ακρυλικό φύλλο
-
Φύλλα ακρυλικών φυσαλίδων
-
Πυροσταθερό ακρυλικό φύλλο
-
Διαφανής ακρυλική μπάρα
-
Διαυγές Ακρυλικά Χινγκς
-
Σκληρή ακρυλική σφαίρα
-
Ακρυλικά φύλλα καθρέφτη
-
Διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα
-
Μπένσον.Θέλω να πω ότι τα προϊόντα σας είναι πολύ καλά. Σας ευχαριστώ για όλες τις προτάσεις σας, επίσης καλή μετά την πώληση υπηρεσία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
xue
Τηλεφωνικό νούμερο :
18934371557
λέξεις-κλειδιά [ cast acrylic sheets ] αγώνας 192 προϊόντα.
1.2g/cm3 Πυκνότητα Ημέρα Νύχτα Ακρυλικό φύλλο με αντοχή στα UV
| Αντίσταση UV: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
| Ειδικότητα: | Εξαιρετική αντοχή στις καιρικές συνθήκες |
Χρωματισμένα ακρυλικά φύλλα με υψηλή διαπερατότητα φωτός από την Mitsubishi PMMA Acrylic
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Durability: | High |
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κόψιμο |
Φωτεινή διαβίβαση Παρθένο ακρυλικό φύλλο Ανθεκτικό στα χημικά Επιπτώσεις σε εφαρμογές
| Thickness: | 1mm-50mm |
|---|---|
| Heat Resistance: | Can Withstand High Temperatures |
| Light Transmission: | Up To 92% |
Υψηλή διαφάνεια Διαφανή ακρυλικά φύλλα 1,2g/cm3 Πυκνότητα Μοντέλο 1mm-200mm
| Heat Resistance: | Good |
|---|---|
| Σκληρότητα επιφάνειας: | Υψηλή |
| Density: | 1.2g/cm3 |
Διαφανή Ακρυλικά φύλλα Πυκνότητα 1,2g/cm3 Δάχος 1mm-200mm για διαφανή χρήση
| Density: | 1.2g/cm3 |
|---|---|
| Transparency: | High |
| Heat Resistance: | Good |
Βρείτε τα καλύτερα χρωματιστά ακρυλικά φύλλα για τα σχέδιά σας
| Port: | RONGQI.SHUNDE Ports |
|---|---|
| Uv Resistance: | Yes |
| Custom Service: | Sizes And Colors Can Be Customized |
Πολυστυρένιο διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα για διασκορπιστή φωτός 4ft X 8ft
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Μέγεθος: | 4ft X 8ft 6ft X 10ft |
Ακαρυλικό φύλλο PMMA Virgin έως και 92% διαπερατό φως Ανθεκτικό σε χημικά / ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες
| Grade: | Virgin |
|---|---|
| Light Transmission: | Up To 92% |
| Materials: | PMMA Acrylic |
Χημικά ανθεκτικό ομαλό διαυγές ακρυλικό φύλλο 1,2g/cm3 Πυκνότητα έως 92% Διαβίβαση φωτός
| εύκολο στο καθαρισμό: | Η ομαλή επιφάνεια καθιστά εύκολο το καθαρισμό |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κόψιμο |
| Σφιχτότητα: | 1.2g/cm3 |
OEM Ανθεκτικός στις γρατζουνιές καθρέφτης Ακρυλικά φύλλα Εστιατόριο Σκηνή διαχωρισμού τοίχων δωματίου
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |

