Όλα τα Προϊόντα
-
Τυλιμένα φύλλα ακρυλικού
-
Διαφανή ακρυλικά φύλλα
-
Χρωματιστά ακρυλικά φύλλα
-
Ακρυλικά γλυπτά τέχνης
-
Σύγχρονα Ακρυλικά Έπιπλα
-
Ελαφρύ ακρυλικό φύλλο οδηγών
-
Εξωθημένο ακρυλικό φύλλο
-
Ακρυλικό φύλλο διάχυσης
-
Δύο στρώσεις ακρυλικού φύλλου
-
Ακτινοβολήστε ακρυλικό φύλλο
-
Φύλλα ακρυλικών φυσαλίδων
-
Πυροσταθερό ακρυλικό φύλλο
-
Διαφανής ακρυλική μπάρα
-
Διαυγές Ακρυλικά Χινγκς
-
Σκληρή ακρυλική σφαίρα
-
Ακρυλικά φύλλα καθρέφτη
-
Διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα
-
Μπένσον.Θέλω να πω ότι τα προϊόντα σας είναι πολύ καλά. Σας ευχαριστώ για όλες τις προτάσεις σας, επίσης καλή μετά την πώληση υπηρεσία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
xue
Τηλεφωνικό νούμερο :
18934371557
λέξεις-κλειδιά [ cast acrylic sheets ] αγώνας 192 προϊόντα.
Εξαιρετική αντοχή στις καιρικές συνθήκες, χρωματιστά ακρυλικά φύλλα για τις αγορές χωρών
| Light Transmission: | High Light Transmission(93%) |
|---|---|
| Αντίσταση UV: | - Ναι, ναι. |
| Materials: | Mitsubishi PMMA Acrylic |
Προσαρμόσιμα χρωματιστά ακρυλικά φύλλα παγωμένο ακρυλικό φύλλο πάχος Προσαρμογή
| Υλικά: | Mitsubishi PMMA ακρυλική |
|---|---|
| Λιμάνι: | Λιμένες RONGQI.SHUNDE |
| Sample: | Available |
Υψηλής λάμψης Διαφανές ακρυλικό φύλλο 1 mm έως 12 mm Προσαρμόσιμο
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
Διαφανή ακρυλικά φύλλα 20 mm 30 mm 40 mm για διαφημιστικές πινακίδες
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
2-120mm Διαυγές παγωμένο ακρυλικό φύλλο κομμένο σε μέγεθος Ιριδιστικό φθοριούχο πλαστικό φύλλο
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
Διαφανές έγχρωμο φωτεινό οδηγό Ακρυλικό φύλλο 2mm 3mm 5mm 6mm
| Υλικό: | PMMA, PMMA |
|---|---|
| Δάχος: | 2.8~200 |
| Μέγεθος: | 1220*2440mm (4*8foot) |
PMMA MMA Πλεξίγλασος Διαφανή Ακρυλικά φύλλα 2mm-30mm Πιστοποιημένο από την SGS
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | προσαρμοσμένος, 2120mm |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
4ftX8ft Pmma Διαφανή Ακρυλικά φύλλα 8mm 12mm Έγκριση RoHS
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
Υψηλή διαπερατότητα φωτός Διαφανή ακρυλικά φύλλα για ταμπλό
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
Σχηματισμός διαφανών ακρυλικών φύλλων 24x36 2 mm με πιστοποιητικό REACH
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |

