Όλα τα Προϊόντα
-
Τυλιμένα φύλλα ακρυλικού
-
Διαφανή ακρυλικά φύλλα
-
Χρωματιστά ακρυλικά φύλλα
-
Ακρυλικά γλυπτά τέχνης
-
Σύγχρονα Ακρυλικά Έπιπλα
-
Ελαφρύ ακρυλικό φύλλο οδηγών
-
Εξωθημένο ακρυλικό φύλλο
-
Ακρυλικό φύλλο διάχυσης
-
Δύο στρώσεις ακρυλικού φύλλου
-
Ακτινοβολήστε ακρυλικό φύλλο
-
Φύλλα ακρυλικών φυσαλίδων
-
Πυροσταθερό ακρυλικό φύλλο
-
Διαφανής ακρυλική μπάρα
-
Διαυγές Ακρυλικά Χινγκς
-
Σκληρή ακρυλική σφαίρα
-
Ακρυλικά φύλλα καθρέφτη
-
Διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα
-
Μπένσον.Θέλω να πω ότι τα προϊόντα σας είναι πολύ καλά. Σας ευχαριστώ για όλες τις προτάσεις σας, επίσης καλή μετά την πώληση υπηρεσία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
xue
Τηλεφωνικό νούμερο :
18934371557
λέξεις-κλειδιά [ cast acrylic sheets ] αγώνας 192 προϊόντα.
OEM Διακόσμηση τοίχου Χρωματιστό καθρέφτη Ακρυλικά φύλλα Αντίσταση στη γήρανση
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
Προσαρμογή Ασημένιο ακρυλικό φύλλο Εξαιρετική αντοχή στις καιρικές συνθήκες
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | Προσαρμογή, προσαρμογή |
| Μέγεθος: | Προσαρμογή |
Σύγχρονα ασημένια καθρέφτη Ακρυλικά φύλλα για το laser κόψιμο Αδιάβροχα
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
ΒΕΣΤΑ Έκχυση ακρυλικού φύλλου 4mm 5mm 10mm 12mm Πολυτελή
| Υλικό: | Ακρυλικό PMMA |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
Αντοχή στην τριβή PMMA Ακρυλικά φύλλα καθρέφτη για το laser cutting
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
Διπλό στρώμα πίνακα πλέγματος ακρυλικού με σύγχρονο στυλ σχεδιασμού και όφελος
| Application: | Water Tanks, Swimming Pools, Fence Panel,Various Scene Decoration |
|---|---|
| Διαφάνεια: | Υψηλή |
| Density: | 1.2g/cm3 |
Εξαιρετική χημική ανθεκτικότητα Προσαρμοσμένο κούρεμα ακρυλικού φύλλου για τις απαιτήσεις σας
| Heat Resistance: | Good |
|---|---|
| Thickness: | 1mm~200mm |
| Transparency: | High |
Εξαιρετική χημική ανθεκτικότητα Διαφανή ακρυλικά φύλλα Δάχος 1 mm-200 mm Πυκνότητα 1,2 g/cm3
| Thickness: | 1mm~200mm |
|---|---|
| Uv Resistance: | Excellent |
| Heat Resistance: | Good |
Ανακαλύψτε τα καλύτερα διαφανή ακρυλικά φύλλα για τις επιχειρηματικές σας ανάγκες
| Density: | 1.2g/cm3 |
|---|---|
| Thickness: | 1mm~200mm |
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κόψιμο |
Διαφάνεια Ακρυλικό φύλλο ανθεκτικό στα χημικά εύκολο στην κοπή για διάφορες εφαρμογές
| Materials: | PMMA Acrylic |
|---|---|
| Light Transmission: | Up To 92% |
| Sample: | Available |

