همه محصولات
-
ورق های آکریلیک
-
ورق های آکریلیک شفاف
-
ورق های آکریلیک رنگی
-
مجسمه های هنری آکریلیک
-
مبلمان آکریلیک مدرن
-
ورق اکریلیک راهنمای نور
-
ورق اکریلیک اکسترود شده
-
ورق پخش آکریلیک
-
ورق اکریلیک دو لایه ای
-
ورق اکریلیک براق
-
ورق آکریلیک حباب دار
-
ورق اکریلیک نسوز
-
نوار آکریلیک شفاف
-
لوله های آکریلیک شفاف
-
کره آکریلیک جامد
-
ورق آکریلیک آینه
-
ورق آکریلیک تزئینی
-
بنسونميخوام بگم که محصولاتتون خيلي خوبن ممنون از همه پيشنهاداتون
تماس با شخص :
xue
شماره تلفن :
18934371557
کلید واژه ها [ cast acrylic sheets ] همخوانی داشتن 192 محصولات.
OEM تزئینات دیواری آینه رنگ آکریلیک ورق مقاومت در برابر پیری
| مواد: | آکریلیک |
|---|---|
| تراکم: | 1.20 گرم بر سانتی متر مکعب |
| گواهینامه: | ITS، SGS، RoHS و REACH |
سفارشی سازی ورق اکریلیک نقره ای است که در برابر آب و هوا مقاومت دارد
| مواد: | آکریلیک |
|---|---|
| ضخامت: | سفارشی سازی، سفارشی سازی |
| اندازه: | سفارشی سازی |
ورق های آکریلیک آینه نقره ای مدرن برای برش لیزر ضد آب و هوا
| مواد: | آکریلیک |
|---|---|
| تراکم: | 1.20 گرم بر سانتی متر مکعب |
| گواهینامه: | ITS، SGS، RoHS و REACH |
BESTA ورق اکریلیک اکستروید 4mm 5mm 10mm 12mm چند منظوره
| مواد: | اکریلیک PMMA |
|---|---|
| تراکم: | 1.20 گرم بر سانتی متر مکعب |
| گواهینامه: | ITS، SGS، RoHS و REACH |
مقاومت در برابر سایش صفحه آکریلیک آینه ای PMMA برای برش لیزر
| مواد: | آکریلیک |
|---|---|
| تراکم: | 1.20 گرم بر سانتی متر مکعب |
| گواهینامه: | ITS، SGS، RoHS و REACH |
پنل دو لایه آکریلیک با سبک طراحی مدرن و سود
| Application: | Water Tanks, Swimming Pools, Fence Panel,Various Scene Decoration |
|---|---|
| شفافیت: | بالا |
| Density: | 1.2g/cm3 |
مقاومت شیمیایی عالی برگه آکریلیک برش سفارشی برای نیازهای شما
| Heat Resistance: | Good |
|---|---|
| Thickness: | 1mm~200mm |
| Transparency: | High |
مقاومت شیمیایی عالی صفحات آکریلیک شفاف ضخامت 1mm-200mm تراکم 1.2g/cm3
| Thickness: | 1mm~200mm |
|---|---|
| Uv Resistance: | Excellent |
| Heat Resistance: | Good |
کشف بهترین ورق های آکریلیک شفاف برای نیازهای کسب و کار شما
| Density: | 1.2g/cm3 |
|---|---|
| Thickness: | 1mm~200mm |
| خدمات پردازش: | برش دادن |
شفافیت ورق آکریلیک مقاوم در برابر مواد شیمیایی آسان برای برش برای کاربردهای مختلف
| Materials: | PMMA Acrylic |
|---|---|
| Light Transmission: | Up To 92% |
| Sample: | Available |

