Wszystkie produkty
-
Wlewane arkusze akrylowe
-
Przejrzyste arkusze akrylowe
-
Kolorowe arkusze akrylowe
-
Rzeźby sztuki akrylowej
-
Nowoczesne meble akrylowe
-
Arkusz akrylowy Light Guide
-
Wytłaczany arkusz akrylowy
-
Arkusz dyfuzyjny z akrylu
-
Arkusz akrylowy podwójny
-
Brokatowy arkusz akrylowy
-
Arkusz akrylowy z bąbelkami
-
Ognioodporny arkusz akrylowy
-
Przejrzysty sztab akrylowy
-
Przejrzyste zawiasy akrylowe
-
Twarda kulka akrylowa
-
Listy akrylowe lustrzane
-
Arkusze akrylowe do dekoracji
-
Benson.Chcę powiedzieć, że pańskie produkty są bardzo dobre. Dziękuję za wszystkie sugestie, również dobra obsługa posprzedażna.
Osoba kontaktowa :
xue
Numer telefonu :
18934371557
słowa kluczowe [ cast acrylic sheets ] mecz 192 produkty.
OEM Dekoracja ścienna Kolorowe lusterko Akrylowe arkusze odporne na starzenie się
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
Zastosowanie Srebro Ekstruowany arkusz akrylowy Doskonała odporność na warunki pogodowe
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | Dostosowanie, Dostosowanie |
| Wielkość: | Dostosowanie |
Nowoczesne lustrzane arkusze akrylowe do cięcia laserowego
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
BESTA Arkusz akrylowy ekstruowany 4mm 5mm 10mm 12mm Wielofunkcyjny
| Materiał: | Akryl PMMA |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
Odporność na ścieranie PMMA Listy akrylowe lustrzane do cięcia laserowego
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
Panel ogrodzeniowy z podwójnymi warstwami arkusza akrylowego z nowoczesnym stylem projektowania i korzyścią
| Application: | Water Tanks, Swimming Pools, Fence Panel,Various Scene Decoration |
|---|---|
| Przejrzystość: | Wysoki |
| Density: | 1.2g/cm3 |
Doskonała odporność na działanie chemiczne Przejrzysty arkusz akrylowy Grubość 1 mm-200 mm Gęstość 1,2 g/cm3
| Thickness: | 1mm~200mm |
|---|---|
| Uv Resistance: | Excellent |
| Heat Resistance: | Good |
Odkryj najlepsze przejrzyste arkusze akrylowe dla Twojej firmy
| Density: | 1.2g/cm3 |
|---|---|
| Thickness: | 1mm~200mm |
| Usługa przetwarzania: | Ciąć |
Przejrzystość arkusz akrylowy odporny na chemikalia łatwy do cięcia do różnych zastosowań
| Materials: | PMMA Acrylic |
|---|---|
| Light Transmission: | Up To 92% |
| Sample: | Available |

