Wszystkie produkty
-
Wlewane arkusze akrylowe
-
Przejrzyste arkusze akrylowe
-
Kolorowe arkusze akrylowe
-
Rzeźby sztuki akrylowej
-
Nowoczesne meble akrylowe
-
Arkusz akrylowy Light Guide
-
Wytłaczany arkusz akrylowy
-
Arkusz dyfuzyjny z akrylu
-
Arkusz akrylowy podwójny
-
Brokatowy arkusz akrylowy
-
Arkusz akrylowy z bąbelkami
-
Ognioodporny arkusz akrylowy
-
Przejrzysty sztab akrylowy
-
Przejrzyste zawiasy akrylowe
-
Twarda kulka akrylowa
-
Listy akrylowe lustrzane
-
Arkusze akrylowe do dekoracji
-
Benson.Chcę powiedzieć, że pańskie produkty są bardzo dobre. Dziękuję za wszystkie sugestie, również dobra obsługa posprzedażna.
Osoba kontaktowa :
xue
Numer telefonu :
18934371557
słowa kluczowe [ cast acrylic sheets ] mecz 192 produkty.
Komercyjne 1 mm 10 mm przejrzyste arkusze akrylowe o wysokiej przenośności światła
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
PMMA 4x8 Przejrzysty arkusz akrylowy 4mm Zamrożony płytka akrylowa odporna na ścieranie
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
Zastosowalne blachy akrylowe 6mm blachy dyfuzory Pmma
| Materiał: | PMMA, PMMA |
|---|---|
| Gęstość: | 2,8 ~ 200 |
| Wielkość: | 1220*2440mm (4*8 stóp) |
Niestandardowe blachy akrylowe 1220*2440mm
| Materiał: | PMMA, PMMA |
|---|---|
| Gęstość: | 2,8 ~ 200 |
| Wielkość: | 1220*2440mm (4*8 stóp) |
Dekoracja ślubna Kolorowe, promienne, błyszczące, akrylowe blachy
| Materiał: | PMMA, PMMA |
|---|---|
| Gęstość: | 2,8 ~ 200 |
| Wielkość: | 1220*2440mm (4*8 stóp) |
Laserowo wycięte złote lustrzane arkusze akrylowe 4x8 stóp 2 mm Wysoka trwałość
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
Laserowe grawerowanie 4x8 stóp lustrzane arkusze akrylowe dla Cricut 1 mm Złoty kolor
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | dostosować, 2-120mm |
| Wielkość: | Dostosuj |
15-30mm Dekoracyjne arkusze akrylowe Pomieszczenia ścienne Płyty rozdzielcze
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 15-30mm |
| Wielkość: | 4x6 stóp, 4x8 stóp i tak dalej |
Wysoko odblaskowe lustro arkusze akrylowe PMMA Lustro arkusz odporny na warunki pogodowe
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
1 mm 1,5 mm arkusz akrylowy wysokiego połysku tabliczka akrylowa 2 mm 1220*2440 mm
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |

