Όλα τα Προϊόντα
-
Τυλιμένα φύλλα ακρυλικού
-
Διαφανή ακρυλικά φύλλα
-
Χρωματιστά ακρυλικά φύλλα
-
Ακρυλικά γλυπτά τέχνης
-
Σύγχρονα Ακρυλικά Έπιπλα
-
Ελαφρύ ακρυλικό φύλλο οδηγών
-
Εξωθημένο ακρυλικό φύλλο
-
Ακρυλικό φύλλο διάχυσης
-
Δύο στρώσεις ακρυλικού φύλλου
-
Ακτινοβολήστε ακρυλικό φύλλο
-
Φύλλα ακρυλικών φυσαλίδων
-
Πυροσταθερό ακρυλικό φύλλο
-
Διαφανής ακρυλική μπάρα
-
Διαυγές Ακρυλικά Χινγκς
-
Σκληρή ακρυλική σφαίρα
-
Ακρυλικά φύλλα καθρέφτη
-
Διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα
-
Μπένσον.Θέλω να πω ότι τα προϊόντα σας είναι πολύ καλά. Σας ευχαριστώ για όλες τις προτάσεις σας, επίσης καλή μετά την πώληση υπηρεσία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
xue
Τηλεφωνικό νούμερο :
18934371557
λέξεις-κλειδιά [ cast acrylic sheets ] αγώνας 192 προϊόντα.
Εμπορικά διαφανή ακρυλικά φύλλα 1 mm 10 mm υψηλής μετάδοσης φωτός
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
PMMA 4x8 Διαφανές Ακρυλικό φύλλο 4mm Παγωμένο Ακρυλικό Πίνακα Ασφαλής από Abrasion
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
Προσαρμόσιμο χρώμα Flare 6mm Ακρυλικά φύλλα Pmma φύλλο διάχυσης
| Υλικό: | PMMA, PMMA |
|---|---|
| Δάχος: | 2.8~200 |
| Μέγεθος: | 1220*2440mm (4*8foot) |
Προσαρμοσμένα χρωματικά διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα 1220*2440mm
| Υλικό: | PMMA, PMMA |
|---|---|
| Δάχος: | 2.8~200 |
| Μέγεθος: | 1220*2440mm (4*8foot) |
Λάζερ κόψιμο χαραγμένο χρυσό καθρέφτη Ακρυλικά φύλλα 4x8 πόδια 2mm υψηλή αντοχή
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
Έγγραφση με λέιζερ 4x8 ποδιών καθρέφτη Ακρυλικά φύλλα για Cricut 1mm Χρυσό χρώμα
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | προσαρμόστε, 2120mm |
| Μέγεθος: | Προσαρμόστε |
15-30mm Διακοσμητικά Ακρυλικά φύλλα Διαχωριστικές οθόνες τοίχων Διαχωριστικά
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 1530mm |
| Μέγεθος: | 4x6 πόδια, 4x8 πόδια και ούτω καθεξής |
Υψηλής αντανάκλασης καθρέφτης Ακρυλικά φύλλα PMMA
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
1 mm 1,5 mm Ακρυλικό φύλλο υψηλής λάμψης Ακρυλικό φύλλο 2 mm 1220*2440mm
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |

