Όλα τα Προϊόντα
-
Τυλιμένα φύλλα ακρυλικού
-
Διαφανή ακρυλικά φύλλα
-
Χρωματιστά ακρυλικά φύλλα
-
Ακρυλικά γλυπτά τέχνης
-
Σύγχρονα Ακρυλικά Έπιπλα
-
Ελαφρύ ακρυλικό φύλλο οδηγών
-
Εξωθημένο ακρυλικό φύλλο
-
Ακρυλικό φύλλο διάχυσης
-
Δύο στρώσεις ακρυλικού φύλλου
-
Ακτινοβολήστε ακρυλικό φύλλο
-
Φύλλα ακρυλικών φυσαλίδων
-
Πυροσταθερό ακρυλικό φύλλο
-
Διαφανής ακρυλική μπάρα
-
Διαυγές Ακρυλικά Χινγκς
-
Σκληρή ακρυλική σφαίρα
-
Ακρυλικά φύλλα καθρέφτη
-
Διακοσμητικά ακρυλικά φύλλα
-
Μπένσον.Θέλω να πω ότι τα προϊόντα σας είναι πολύ καλά. Σας ευχαριστώ για όλες τις προτάσεις σας, επίσης καλή μετά την πώληση υπηρεσία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
xue
Τηλεφωνικό νούμερο :
18934371557
λέξεις-κλειδιά [ cast acrylic sheets ] αγώνας 192 προϊόντα.
2mm 3mm 5mm 6mm χρωματιστά ακρυλικά φύλλα Custom Laser Cut Acrylic Panels
| Υλικό: | Ακρυλικό PMMA |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
Πίνακας οδηγού φωτός ακρυλικού REACH 3,0 mm χρώμα οπάλ Πίνακας οδηγού φωτός ακρυλικού
| Υλικό: | Ακρυλικό PMMA |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογές ITS, SGS, RoHS και REACH |
Κόψιμο χυτού ακρυλικών πάνελ Προσαρμόσιμα και δωρεάν δείγματα προσφέρονται
| Σφιχτότητα: | 1.20g/cm3 |
|---|---|
| Προστασία από τις ακτινοβολίες UV: | - Ναι, ναι. |
| Δάχος: | 1 mm - 200 mm |
1.20g/cm3 Προστασία από την ακτινοβολία Πίνακες PMMA χυτοειδούς ακρυλικής για ειδικά έργα
| Δείγμα: | Ελεύθερος |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κόψιμο |
| Προστασία από τις ακτινοβολίες UV: | - Ναι, ναι. |
Υδροδοχεία Μεγάλη διαφάνεια Διαφανή ακρυλικά φύλλα με εξαιρετική αντοχή στα UV
| Surface Hardness: | High |
|---|---|
| Density: | 1.2g/cm3 |
| Transparency: | High |
Υψηλή σκληρότητα επιφάνειας Διαφανή ακρυλικά φύλλα για εξαιρετική αντοχή σε υπεριώδη ακτινοβολία και χημικά
| Εφαρμογή: | Υδροδοχεία, πισίνες, φράχτες, διάφορες σκηνικές διακοσμήσεις |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
| Σκληρότητα επιφάνειας: | Υψηλή |
1.2g/cm3 Χρωματισμένα ακρυλικά φύλλα πυκνότητας για αγορά και αξιολόγηση δειγμάτων
| Υλικό: | Ακρυλικά |
|---|---|
| Υλικά: | Mitsubishi PMMA ακρυλική |
| Thickness: | Accept Customization |
Προσαρμοσμένη κοπή χρωματιστών ακρυλικών φύλλων με αντοχή σε υπεριώδη ακτινοβολία Mitsubishi PMMA Ακρυλικό
| Light Transmission: | High Light Transmission(93%) |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κόψιμο |
| Materials: | Mitsubishi PMMA Acrylic |
Προσαρμογή πάχος Custom Cut Ακρυλικό φύλλο μεγέθη και χρώματα
| Λιμάνι: | Λιμένες RONGQI.SHUNDE |
|---|---|
| Διαβίβαση φωτός: | Υψηλή διαπερατότητα του φωτός (93%) |
| Ειδικότητα: | Εξαιρετική αντοχή στις καιρικές συνθήκες |
Δύο στρώσεις ακρυλικού φύλλου με πυκνότητα 1,2g/cm3 και προσφερόμενες εξατομικευμένες επιλογές
| Υλικά: | Mitsubishi PMMA ακρυλική |
|---|---|
| Δάχος: | Δέχεται προσαρμογή |
| Density: | 1.2g/cm3 |

