Tüm ürünler
-
Akrilik döküm yaprakları
-
Şeffaf Akrilik Yapraklar
-
Renkli Akrilik Yapraklar
-
Akrilik Sanat Heykelleri
-
Modern Akrilik Mobilya
-
Işık Kılavuzu Akrilik Levha
-
Ekstrüde Akrilik Levha
-
Akrilik difüzyon levhası
-
Çift katmanlı akrilik levha
-
Simli Akrilik Levha
-
Balonlu Akrilik Yaprak
-
Yanmaz Akrilik Levha
-
Açık akrilik çubuk
-
Şeffaf Akrilik Hinge
-
Katı Akrilik Küre
-
Aynalı Akrilik Yapraklar
-
Dekoratif Akrilik Yapraklar
-
Benson.Ürünlerinizin çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Tüm önerileriniz için teşekkürler, satış sonrası hizmetiniz de iyi.
İlgili kişi :
xue
Telefon numarası :
18934371557
anahtar kelimeler [ cast acrylic sheets ] eşleşme 192 Ürünler.
2mm 3mm 5mm 6mm Renkli Akrilik Yapraklar Özel Lazer Kesim Akrilik Paneller
| Malzeme: | PMMA akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
REACH Işık Rehberi Akrilik Yaprak 3.0mm Opal Renkli Akrilik Işık Rehberi Panel
| Malzeme: | PMMA akrilik |
|---|---|
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
| Sertifika: | ITS, SGS, RoHS ve REACH |
Kesim dökme akrilik paneller özelleştirilebilir ve ücretsiz numuneler sunulur
| yoğunluk: | 1,20g/cm3 |
|---|---|
| UV koruması: | - Evet. |
| Kalınlığı: | 1mm - 200mm |
1Özel projeler için.20g/cm3 UV Koruma döküm akrilik PMMA panelleri
| Örnek: | Özgür |
|---|---|
| İşleme hizmeti: | kesme |
| UV koruması: | - Evet. |
Su Tankları Yüksek Şeffaflık Mükemmel UV Direnciyle Şeffaf Akrilik Yapraklar
| Surface Hardness: | High |
|---|---|
| Density: | 1.2g/cm3 |
| Transparency: | High |
Mükemmel UV ve kimyasal direnç için yüksek yüzey sertliği şeffaf akrilik levhalar
| Uygulama: | Su Depoları, Yüzme Havuzları, Çit Paneli, Çeşitli Sahne Dekorasyonları |
|---|---|
| Tasarım Tarzı: | Modern |
| Yüzey Sertliği: | Yüksek |
1Örnek satın alma ve değerlendirme için.2g/cm3 yoğunluklu renkli akrilik levhalar
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Malzemeler: | Mitsubishi PMMA akrilik |
| Thickness: | Accept Customization |
UV direnci olan özel kesim renkli akrilik levhalar Mitsubishi PMMA Akrilik
| Light Transmission: | High Light Transmission(93%) |
|---|---|
| İşleme hizmeti: | kesme |
| Materials: | Mitsubishi PMMA Acrylic |
Özellik kalınlığı Özel kesim Akrilik Yaprak boyutları ve renkleri Kesim Servisi mitsubishi pmma
| Liman: | RONGQI.SHUNDE Bağlantı Noktaları |
|---|---|
| Işık İletimi: | Yüksek ışık geçirgenliği (%93) |
| Özellik: | Hava koşullarına karşı mükemmel direnç |
1.2g/cm3 yoğunlukta çift katman akrilik levha ve özel seçenekler sunuluyor
| Malzemeler: | Mitsubishi PMMA akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | Özelleştirmeyi kabul et |
| Density: | 1.2g/cm3 |

