Alle producten
-
Gegote acrylplaten
-
Doorzichtige acrylplaten
-
Gekleurde acrylplaten
-
Acrylkunstbeelden
-
Moderne acrylmeubelen
-
Licht Gids Acrylblad
-
Uitgedreven Acrylblad
-
Acryl diffuserplaat
-
Acrylplaat met twee lagen
-
Schitter Acrylblad
-
Acrylplaat met bubbel
-
Brandwerend acrylplaat
-
Doorzichtige acrylbalk
-
Doorzichtige acrylhangers
-
Vaste acrylbol
-
Spiegel Acrylplaten
-
Acrylplaten voor decoratie
-
Benson.Ik wil zeggen dat uw producten erg goed zijn. Dank u voor al uw suggesties, ook goede after sales service.
Contactpersoon :
xue
Telefoonnummer :
18934371557
zoekwoorden [ cast acrylic sheets ] bij elkaar passen 192 producten.
2mm 3mm 5mm 6mm gekleurde acrylplaten Custom laser gesneden acrylpanelen
| Materiaal: | Acryl van PMMA |
|---|---|
| Dichtheid: | 1.20 g/cm3 |
| Certificaat: | ITS, SGS, RoHS en REACH |
REACH lichtgids acrylplaat van 3,0 mm opaal kleur acryl lichtgids paneel
| Materiaal: | Acryl van PMMA |
|---|---|
| Dichtheid: | 1.20 g/cm3 |
| Certificaat: | ITS, SGS, RoHS en REACH |
Snijden van gegoten acrylpanelen Aanpasbare en gratis monsters aangeboden
| Dichtheid: | 1.20 g/cm3 |
|---|---|
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
| Dikte: | 1 mm - 200 mm |
1.20 g/cm3 UV-bescherming gegoten acryl PMMA-panelen voor op maat gemaakte projecten
| Proef: | vrij |
|---|---|
| Verwerkingsdienst: | Snijden |
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
Watertanks Hoog transparante Acrylplaten met uitstekende UV-weerstand
| Surface Hardness: | High |
|---|---|
| Density: | 1.2g/cm3 |
| Transparency: | High |
Doorzichtige acrylplaten met een hoge oppervlakhardheid voor uitstekende UV- en chemische weerstand
| Toepassing: | Watertanks, zwembaden, hekpanelen, diverse decoraties |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Moderne |
| Hardheid van het oppervlak: | Hoog |
1.2 g/cm3 Gewichte gekleurde acrylplaten voor de aankoop en evaluatie van monsters
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Materialen: | Mitsubishi PMMA acryl |
| Thickness: | Accept Customization |
Op maat gesneden gekleurde acrylplaten met UV-resistentie Mitsubishi PMMA Acryl
| Light Transmission: | High Light Transmission(93%) |
|---|---|
| Verwerkingsdienst: | Snijden |
| Materials: | Mitsubishi PMMA Acrylic |
Aanpassing Dikte Aangepast gesneden Acrylplaat afmetingen en kleuren Snijservice mitsubishi pmma
| Haven: | RONGQI.SHUNDE havens |
|---|---|
| Lichttransmissie: | Hoge lichtdoorlaatbaarheid ((93%) |
| Kenmerken: | Uitstekende weerstand |
Dubbele acrylplaat met een dichtheid van 1,2 g/cm3 en aangepaste opties
| Materialen: | Mitsubishi PMMA acryl |
|---|---|
| Dikte: | Aanvaard aanpassing |
| Density: | 1.2g/cm3 |

