Wszystkie produkty
-
Wlewane arkusze akrylowe
-
Przejrzyste arkusze akrylowe
-
Kolorowe arkusze akrylowe
-
Rzeźby sztuki akrylowej
-
Nowoczesne meble akrylowe
-
Arkusz akrylowy Light Guide
-
Wytłaczany arkusz akrylowy
-
Arkusz dyfuzyjny z akrylu
-
Arkusz akrylowy podwójny
-
Brokatowy arkusz akrylowy
-
Arkusz akrylowy z bąbelkami
-
Ognioodporny arkusz akrylowy
-
Przejrzysty sztab akrylowy
-
Przejrzyste zawiasy akrylowe
-
Twarda kulka akrylowa
-
Listy akrylowe lustrzane
-
Arkusze akrylowe do dekoracji
-
Benson.Chcę powiedzieć, że pańskie produkty są bardzo dobre. Dziękuję za wszystkie sugestie, również dobra obsługa posprzedażna.
Osoba kontaktowa :
xue
Numer telefonu :
18934371557
słowa kluczowe [ cast acrylic sheets ] mecz 192 produkty.
Doskonała odporność na warunki pogodowe kolorowe arkusze akrylowe dla rynków krajowych
| Light Transmission: | High Light Transmission(93%) |
|---|---|
| Odporność na promienie UV: | - Tak, proszę. |
| Materials: | Mitsubishi PMMA Acrylic |
Zastosowalne kolorowe arkusze akrylowe arkusze akrylowe zamrożone grubość dostosowanie
| Materiały: | Akryl Mitsubishi PMMA |
|---|---|
| Port: | RONGQI.SHUNDE Porty |
| Sample: | Available |
Wysokiego połysku przezroczyste wytłoczone arkusze akrylowe 1 mm do 12 mm Dostosowywalne
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
20 mm 30 mm 40 mm przejrzyste arkusze akrylowe do reklamy
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
2-120 mm Przejrzysta, zamrożona arkusz akrylowy wycięty na rozmiar
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
Przejrzystość kolorowy światło przewodnik arkusz akrylowy 2mm 3mm 5mm 6mm
| Materiał: | PMMA, PMMA |
|---|---|
| Gęstość: | 2,8 ~ 200 |
| Wielkość: | 1220*2440mm (4*8 stóp) |
PMMA MMA Plexiglass Transparent Acrylic Sheets 2mm-30mm Certyfikat SGS
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | dostosowane, 2-120 mm |
| Wielkość: | Zindywidualizowane |
4ftX8ft Pmma Transparentne arkusze akrylowe 8mm 12mm RoHS zatwierdzenie
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
Wysokiej przepuszczalności światła przezroczyste arkusze akrylowe do tablicy znakowej odporne na warunki pogodowe
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |
Odlewanie 24x36 2mm przejrzystych arkuszy akrylowych z certyfikatem REACH
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Gęstość: | 1,20g/cm3 |
| świadectwo: | ITS, SGS, RoHS i REACH |

