همه محصولات
-
ورق های آکریلیک
-
ورق های آکریلیک شفاف
-
ورق های آکریلیک رنگی
-
مجسمه های هنری آکریلیک
-
مبلمان آکریلیک مدرن
-
ورق اکریلیک راهنمای نور
-
ورق اکریلیک اکسترود شده
-
ورق پخش آکریلیک
-
ورق اکریلیک دو لایه ای
-
ورق اکریلیک براق
-
ورق آکریلیک حباب دار
-
ورق اکریلیک نسوز
-
نوار آکریلیک شفاف
-
لوله های آکریلیک شفاف
-
کره آکریلیک جامد
-
ورق آکریلیک آینه
-
ورق آکریلیک تزئینی
-
بنسونميخوام بگم که محصولاتتون خيلي خوبن ممنون از همه پيشنهاداتون
تماس با شخص :
xue
شماره تلفن :
18934371557
کلید واژه ها [ cast acrylic sheets ] همخوانی داشتن 192 محصولات.
1.2g/cm3 تراکم روز شب ورق آکریلیک با مقاومت UV
| مقاومت UV: | آره |
|---|---|
| دوام: | بالا |
| ویژگی: | مقاومت عالی در برابر آب و هوا |
ورق های آکریلیک رنگی با انتقال نور بالا از Mitsubishi PMMA Acrylic
| مواد: | آکریلیک |
|---|---|
| Durability: | High |
| خدمات پردازش: | برش دادن |
ورق اکریلیک با انتقال نور مقاوم در برابر مواد شیمیایی تاثیرگذار در برنامه های کاربردی
| Thickness: | 1mm-50mm |
|---|---|
| Heat Resistance: | Can Withstand High Temperatures |
| Light Transmission: | Up To 92% |
صفحه آکریلیک شفاف شفاف 1.2g/cm3 تراکم ضخامت 1mm-200mm
| Heat Resistance: | Good |
|---|---|
| سختی سطح: | بالا |
| Density: | 1.2g/cm3 |
ورق های آکریلیک شفاف چگالی 1.2g / cm3 ضخامت 1mm-200mm برای استفاده شفاف
| Density: | 1.2g/cm3 |
|---|---|
| Transparency: | High |
| Heat Resistance: | Good |
پیدا کردن بهترین ورق های آکریلیک رنگی برای پروژه های طراحی شما
| Port: | RONGQI.SHUNDE Ports |
|---|---|
| Uv Resistance: | Yes |
| Custom Service: | Sizes And Colors Can Be Customized |
ورق های آکریلیک تزئینی پلی استیرین برای پخش کننده نور 4ft X 8ft
| مواد: | آکریلیک |
|---|---|
| ضخامت: | 3 تا 25 میلی متر |
| اندازه: | 4 فوت × 8 فوت 6 فوت × 10 فوت |
ورق آکریلیک PMMA تا 92 درصد مقاومت شیمیایی در برابر نور
| Grade: | Virgin |
|---|---|
| Light Transmission: | Up To 92% |
| Materials: | PMMA Acrylic |
مقاومت شیمیایی ورق آکریلیک صاف شفاف 1.2g / cm3 تراکم تا 92٪ انتقال نور
| آسان برای تمیز کردن: | سطح صاف تمیز کردن آن را آسان می کند |
|---|---|
| خدمات پردازش: | برش دادن |
| تراکم: | 1.2 گرم در سانتی متر مکعب |
OEM ضد خراش آینه صفحات آکریلیک رستوران دیوار اتاق جدا کننده صفحه نمایش
| مواد: | آکریلیک |
|---|---|
| ضخامت: | سفارشی |
| اندازه: | سفارشی |

