Alle producten
-
Gegote acrylplaten
-
Doorzichtige acrylplaten
-
Gekleurde acrylplaten
-
Acrylkunstbeelden
-
Moderne acrylmeubelen
-
Licht Gids Acrylblad
-
Uitgedreven Acrylblad
-
Acryl diffuserplaat
-
Acrylplaat met twee lagen
-
Schitter Acrylblad
-
Acrylplaat met bubbel
-
Brandwerend acrylplaat
-
Doorzichtige acrylbalk
-
Doorzichtige acrylhangers
-
Vaste acrylbol
-
Spiegel Acrylplaten
-
Acrylplaten voor decoratie
-
Benson.Ik wil zeggen dat uw producten erg goed zijn. Dank u voor al uw suggesties, ook goede after sales service.
Contactpersoon :
xue
Telefoonnummer :
18934371557
zoekwoorden [ cast acrylic sheets ] bij elkaar passen 192 producten.
1.2 g/cm3 Dichtheid Dag-nacht Acrylplaat met UV-weerstand
| UV-weerstand: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Duurzaamheid: | Hoog |
| Kenmerken: | Uitstekende weerstand |
Gekleurde acrylplaten met een hoge lichttransmissie van Mitsubishi PMMA Acrylic
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Durability: | High |
| Verwerkingsdienst: | Snijden |
Lichttransmissie maagdelijk acrylplaat bestand tegen chemicaliën impactvol in toepassingen
| Thickness: | 1mm-50mm |
|---|---|
| Heat Resistance: | Can Withstand High Temperatures |
| Light Transmission: | Up To 92% |
Hoge transparantie Doorzichtige acrylplaten 1,2 g/cm3 Dichtheid Dikte 1 mm-200 mm
| Heat Resistance: | Good |
|---|---|
| Hardheid van het oppervlak: | Hoog |
| Density: | 1.2g/cm3 |
Doorzichtige acrylplaten Dichtheid 1,2 g/cm3 Dikte 1 mm-200 mm voor doorzichtig gebruik
| Density: | 1.2g/cm3 |
|---|---|
| Transparency: | High |
| Heat Resistance: | Good |
Vind de beste gekleurde acrylplaten voor uw ontwerpprojecten
| Port: | RONGQI.SHUNDE Ports |
|---|---|
| Uv Resistance: | Yes |
| Custom Service: | Sizes And Colors Can Be Customized |
Polystyreen decoratieve acrylplaten voor lichtdiffuser 4ft x 8ft
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Dikte: | 3 ~ 25 mm |
| Grootte: | 4ft x 8ft 6ft x 10ft |
Virgin PMMA Acrylplaat tot 92% lichttransmissie chemisch bestand / weerbestendig
| Grade: | Virgin |
|---|---|
| Light Transmission: | Up To 92% |
| Materials: | PMMA Acrylic |
Chemisch bestand glad helder acrylplaat 1,2 g/cm3 Dichtheid tot 92% lichtdoorlaatbaarheid
| gemakkelijk schoon te maken: | Een glad oppervlak maakt het makkelijk schoon te maken |
|---|---|
| Verwerkingsdienst: | Snijden |
| Dichtheid: | 1.2 g/cm3 |
OEM Schramvast Spiegel Acrylplaten Restaurant Muur Ruimte Divider Screen
| Materiaal: | Acryl |
|---|---|
| Dikte: | Op maat |
| Grootte: | Op maat |

