Tüm ürünler
-
Akrilik döküm yaprakları
-
Şeffaf Akrilik Yapraklar
-
Renkli Akrilik Yapraklar
-
Akrilik Sanat Heykelleri
-
Modern Akrilik Mobilya
-
Işık Kılavuzu Akrilik Levha
-
Ekstrüde Akrilik Levha
-
Akrilik difüzyon levhası
-
Çift katmanlı akrilik levha
-
Simli Akrilik Levha
-
Balonlu Akrilik Yaprak
-
Yanmaz Akrilik Levha
-
Açık akrilik çubuk
-
Şeffaf Akrilik Hinge
-
Katı Akrilik Küre
-
Aynalı Akrilik Yapraklar
-
Dekoratif Akrilik Yapraklar
-
Benson.Ürünlerinizin çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Tüm önerileriniz için teşekkürler, satış sonrası hizmetiniz de iyi.
İlgili kişi :
xue
Telefon numarası :
18934371557
anahtar kelimeler [ cast acrylic sheets ] eşleşme 192 Ürünler.
RoHS Ticari Akrilik Paneller Ofis Çalışma İstasyonu Bölme Pleksiklas Plastik Yapraklar
| Genel kullanım: | Ticari Mobilya |
|---|---|
| türü: | Ofis mobilyaları |
| Posta paketleme: | e |
Renkli 4X8 Dış Akrilik Çit Panelleri Hava Durumuna Karşı OEM / ODM
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-60mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
Yüksek parlaklıklı akrilik duvar panelleri metil metakrilat plastik cam levhası 2-120mm
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-120mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
İdrar Bölgesi Plastik Bölücü Yaprak Dış Akrilik Paneller Çizik Direnci
| Genel kullanım: | Ticari Mobilya |
|---|---|
| türü: | Ofis mobilyaları |
| Posta paketleme: | e |
Mutfaklar için oda ayırıcı renkli Perspex levhalar 2-120mm aşınma kanıtlı
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-120mm |
| Boyut: | 4x6feet, 4x8feet ve benzeri |
Özel Anti UV Akrilik Kaydırma Kapı Panelleri Hava Duruma Direniş
| Malzeme: | PMMA akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-120mm |
| İşleme hizmeti: | kesme |
Özel Ofis Akrilik Bölme Panelleri Mutfak Akrilik Laminat Yaprak UL94V2
| Malzeme: | PMMA akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-120mm |
| İşleme hizmeti: | kesme |
Çizik karşıtı akrilik difüzör levhası pleksiklas difüzör paneli 6 mm
| Malzeme: | Akrilik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2-15mm |
| Boyut: | 4ft x 8ft, 4ft x 6ft vb. |
Kalıcı 2mm 3mm Açık Perspex Yaprak Ofis Mobilyaları İçin Şeffaf Akrilik Plak
| Genel kullanım: | Ticari Mobilya |
|---|---|
| türü: | Ofis mobilyaları |
| Posta paketleme: | N |
Şeffaf Akrilik Difüzyon Yaprakları Floresan Işıklandırma için 10 mm Akrilik Paneller
| Genel kullanım: | Ticari Mobilya |
|---|---|
| türü: | Ofis mobilyaları |
| Posta paketleme: | N |

